Hokeja klubs "Latgale" atklātā vēstulē vēršas pret tiesneša nekvalitatīvo darbu

Latvijas atklātā hokeja čempionāta klubs "Latgale" atklātā vēstulē Latvijas Hokeja federācijai (LHF) vērsies pret tiesneša Maksima Bogdanova nekvalitatīvo darbību aizvadītās nedēļas nogales notikušajās spēlēs ar "Liepājas metalurga 2" komandu.

"Latgales" komanda norāda, ka divās spēlēs diviem komandas spēlētājiem kopā tika izsisti pieci zobi, bet galvenais tiesnesis Bogdanovs abas epizodes atstāja bez ievērības.

Kā teikts "Latgales" komandas prezidenta Leonarda Teņa parakstītajā vēstulē, sestdien notikušajā epizodē pēc liepājnieka Viktora Jasioņa sitiena Vladislavam Balakunam viņš zaudēja divus zobus, bet dienu vēlāk notikušajā mačā Eduards Bullītis zaudēja trīs zobus pēc vārtsarga Jāņa Kalniņa sitiena ar nūju pa seju. Nevienā no šīm epizodēm Bogdanovs nav noraidījis "Liepājas metalurga 2" komandas hokejistus.

Tāpat "Latgales" komanda apgalvoja, ka Bogdanovs abos mačos esot tiesājis par labu "Liepājas metalurga 2" komandai. "Latgale" uzsver, ka "nav jēgas piedalīties čempionātā, ja tāda tiesāšana turpināsies".

Sestdien notikušajā spēlē komanda "Liepājas metalurgs 2" savā laukumā bija pārāka ar rezultātu 7:2, bet svētdienas spēlē uzvarēja ar 2:1.

Čempionāta kopvērtējumā "Liepājas metalurgs 2" ar deviņiem punktiem četrās spēlēs šobrīd ieņem otro vietu, bet "Latgales" hokejisti pie deviņiem punktiem tikuši sešos mačos un kopvērtējumā atrodas trešajā pozīcijā.

Pievieno komentāru

Sports