"Hasenpoth Stabendrill" spriedzes bagātā spēlē vēlreiz uzvar volejbola klubu "Aizpute" 5

Aizputes komanda "Hasenpoth Stabendrill" trešdien, 30. decembrī, Aizputes novada sporta centrā Aizputes novada čempionāta basketbolā otrā apļa spēlē ar 59:51 uzvarēja volejbola klubu "Aizpute".

"Hasenpoth Stabendrill" gandrīz visu spēli bija vadībā ar aptuveni desmit punktu pārsvaru, bet šoreiz spriedze bija daudz lielāka nekā pirmdien, kad abas komandas aizvadīja pirmā apļa spēli, stāsta čempionāta galvenais tiesnesis Jānis Brūns.

Ceturtajā ceturtdaļā aptuveni trīs minūtes pirms mača beigām "Hasenpoth Stabendrill" vienībai apstājās uzbrukums un volejbolistiem rezultāta starpību izdevās sadeldēt līdz četriem punktiem. Mača galotnē "Hasenpoth Stabendrill" iemeta svarīgus metienus un uzvaru no rokām neizlaida.

Jau rakstīts, ka pirmdien abu vienību savstarpējā spēlē ar 58:43 uzvarēja "Hasenpoth Stabendrill".

Aizputes novada čempionāts turpināsies pirmdien, 4. janvārī, Aizputes novada sporta centrā. Pulksten 18 tiks izspēlēta pirmā apļa pārceltā spēle starp volejbola klubu "Aizpute" un "Apriķiem". Savukārt pulksten 19.30 otrajā aplī spēlēs entuziastu grupa "Pieci" un "Kazdanga".