(papildināta) Vaiņodnieks Oskars Pāvils gūst trīs vārtus pret Latvijas vīriešu handbola izlasi

PAPILDINĀTA PIEKTĀ RINDKOPA. Latvijas vīriešu handbola izlase aizvadītās nedēļas nogalē pārbaudes spēlē pret "SynotTip" handbola virslīgas valstsvienību izcīnīja atkārtotu uzvaru, vēsta Latvijas Handbola federācija (LHF).

Latvijas handbola izlase otrajā pārbaudes mačā uzvarēja ar 45:31.

Nils Kreicbergs uzvaru kaldināja ar astoņiem vārtiem, sešas reizes precīzi meta Dmitrijs Petuhovs un Endijs Kušners, bet pieci "goli" Artūra Kļaviņa un Riharda Lejas rēķinā.

Klubu izlasē, kurā kopā ar "SynotTip" virslīgas spēlētājiem spēkojās arī Latvijas B izlases sastāva handbolisti, sešus vārtus guva Artis Kurmēns, par vieniem mazāk Aļaksandram Patcikaiļikam, bet Arvis Laganovskis iemeta četrus vārtus. Ar trim vārtiem izcēlās "Vaiņodes" handbolists Oskars Pāvils. Latvijas B izlasē spēlēja arī "Vaiņodes" handbolists Kristers Plūme, kurš pirmajā mačā guva divus vārtus.

Jau ziņots, ka abu izlašu pirmajā tikšanās reizē Latvijas valstsvienība uzvarēja ar 40:24.

Latvijas handbola izlase bija plānojusi janvārī aizvadīt pārbaudes spēles turnīrā "Rīgas domes kauss", uz kuru bija aicinātas Lietuvas, Igaunijas un Somijas izlases, tomēr Covid-19 izplatības dēļ šīs izlases decembra beigās atteicās no dalības turnīrā.

Abu komandu spēlētāji dzīvoja tā sauktajā "burbulī", lai tiktu izslēgts inficēšanās risks ar Covid-19. Visi spēlētāji, kā arī oficiālās personas pirms ierašanās tika testētas un tikai pēc negatīva testa rezultāta saņemšanas varēja pievienoties treniņprocesam.

Valstsvienības vīri gatavošanos kvalifikācijas turnīram sāka pirmdien.

Pirmo spēli pret Itālijas valstsvienību Latvijas izlases aizvadīs 7.janvārī dodoties izbraukumā. Atbildes spēle sekos jau 10.janvārī, kad itāļi dosies uz Latviju, lai aizvadītu spēli Valmieras Olimpiskajā centrā.

Dainis Krištopāns Latvijas izlasei pievienosies vien spēlē pret Itāliju, dodoties uz turieni taisnā ceļā no Francijas.

Latvijas izlases kandidātu saraksts:

Raitis Puriņš, Artūrs Kuģis, Rihards Leja, Kristiāns Ingus Jonuška, Māris Veršakovs, Nils Aivis Miķelsons, Endijs Kušners, Artūrs Kļaviņš, Ņikita Pančenko, Ričards Jablonskis, Antons Šuleiko, Dmitrijs Petuhovs, Uvis Strazdiņš, Ingars Dude, Romāns Borodkins, Kristers Ozols, Nils Kreicbergs, Dainis Krištopāns.

Pievieno komentāru

Handbols