Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Pirmo Arvīda Desmitnieka piemiņas kausu iegūst Lietuvas handbolisti

16. un 17. februārī  Vaiņodes vidusskolas sporta hallē notika handbola spēles aizsācēja un trenera  Arvīda Desmitnieka starptautisks piemiņas turnīrs (piedalījās 2002. g. dzim. un jaunāki puiši). 

Šīs tradīcijas iedibinātāji ir viņa audzēkņi, tagad jau treneri un skolotāji, Zigmunds Mickus, Artūrs Auders un Ainārs Pāvils. Uz spēlēm pirmajā turnīrā tika uzaicināti Salaspils sporta skolas audzēkņi (treneris Niks Remess  - bija HK Vaiņode spēlētājs), kā arī  ilggadēju draugu komandas no Kauņas un Klaipēdas sporta skolām, informē Vaiņodes vidusskolas direktora vietniece ārpusstundu darbā Māra Tamuža.

Spēles bija saistošas, jo komandas līdzvērtīgas, par ko liecina spēļu rezultāti – 1. dienā četru spēļu pirmie puslaiki beidzās “neizšķirti”, bet  abās dienās 6 spēlēs rezultātu lielākā starpība bija 4 vārti.

Tika noteikta arī simboliskā turnīra izlase – Ričards Juzups (Vaiņode), Valdis Bublauskis (Vaiņode), Markuss Jurševskis (Vaiņode),  Berkantas Drungelas (Kauņa), Domas Rinkavičus (Kauņa), Jorens Glods (Salaspils), Orestas Bikņus (Klaipēda).

Pirmo Arvīda Desmitnieka  Piemiņas handbola turnīra kausu izcīnīja Kauņas komanda, 2. vietā - Vaiņodes puiši, 3. vietā - Salaspils sportisti, 4. vietā – Klaipēdas komanda.

Pievieno komentāru

Handbols