Handbola trenerim Zigmundam Mickum mati nebūs jānodzen 2

Liepājas rajona Sporta skolas treneris un Vaiņodes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Zigmunds Mickus smaida, ka savu puišu ne visai veiksmīgajam startam Latvijas Jaunatnes Olimpiādē bijis viens labums. Viņa izskatā nebūs jaunu pārvērtību.

Dodoties uz vērienīgajām sacensībām tika slēgtas jaunas derības – ja šāgada Latvijas čempioni mājup pārvedīs arī Olimpiādes zeltu, trenerim jānodzen plika galva. Z. Mickus piebilst, ka arī sieva ir priecīga par šādu iznākumu. Jau rakstījām, ka puiši ne tikai nepārveda zeltu, bet palika vispār bez medaļām.

Jūlija pirmajā dienā apritēja trīs mēneši, kuru laikā Z. Mickum bija jāaudzē bārda par savu 1992. un 1993. gadā dzimušo handbolistu negaidīto uzvaru Latvijas čempionātā. “Nu it kā audzē, bet bišku šmaucas, jo audzē tikai pie zoda un paretam apgriež, tā vismaz izskatās. Bijām jau domājuši, ka visu bārdu atlaidīs,” pāris dienas pirms derību termiņa beigām mazliet vīlies bija handbolists Arvis Juzups.

Portāls 1. jūlijā pārliecinājās, ka bārda Z. Mickum ir, bet nav diez cik liela. Treneris stāsta, ka bārdu visu laiku līdzinājis, ka nav bijis uzstādījuma, ka to nedrīkst apcirpt. Viņš to piemērojis savam profilam, un bārdas audzēšana pat sākusi iepatikties.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

paldies!

Zigis malacis, kārtīgs,perspektīvs, neatlaidīgs!Lai veicas !

pirms 12 gadiem, 2009.07.06 15:57

psc

viss suns reku aprakts. zigis nevelejas palikt bez matiem :D

pirms 12 gadiem, 2009.07.06 15:06

Sports