Gūst panākumus Kuldīgas pusmaratonā 19

Kuldīgas pusmaratonā pie pienākumiem tika Aizputes novada pārstāvji. 10,5 kilometru distances kopvērtējumā otrais bija grobiņnieks Reinis Hartmanis.

Kuldīgas pusmaratons 9. augustā bija skriešanas seriāla “Skrien Latvija” piektais posms. “Kuldīgas pusmaratons skrējējus sagaidīja ar sportistiem cerīgiem laika apstākļiem, kas solīja vieglu skriešanu, bet, jo vairāk tuvojās starta laiks, jo palika arvien siltāks, un, dodoties distancē, jau bija pietiekoši silti, kas garo distanču skrējējiem nav iepriecinoši. Par karstāko pusmaratonu Kuldīgas pusmaratonu nosaukt nevar, bet par siltāko gan,” vērtē Aizputes pagasta pamatskolas sporta skolotāja Maija Pūpola.

10,5 kilometru distances absolūtajā kopvērtējumā otro vietu ieguva grobiņnieks Reinis Hartmanis, kurš uzvarētājam Jānim Girgensonam no Dobeles zaudēja vien nieka 15 sekundes simtdaļas. Sportists rēķina, ka pēc Kuldīgas pusmaratona viņa pārsvars kopvērtējumā varētu būt jau gandrīz 200 punktu.

Aizputes novada skrējēji uz Kuldīgu devās kuplā skaitā. Bērnu skrējienā veiksmīgi ar distanci galā tika Marats Nadjaks, Lauris Aleckis, Alise Otaņķe, Ieva un Madara Pūpolas, Alīna Rone, Dāvids Ķemeris, Nadīna Ķemere un Alise Zemture, uzslavē M. Pūpola. Viņa norāda, ka distances veikšana sagādāja ne mazums grūtību, jo lielā bērnu skaita dēļ neizpalika arī kritieni trasē.

5,3 kilometrus garajā tautas skrējienā pirmie savās vecuma grupās finišēja Artūrs Medveds un Annija Zāģere, otrās vietas izcīnīja Ieva Lavrova, Santa Zemture, Gunta Holštroma, piektie finišēja Oskars Otaņķis, Linards Ņikiforovs, bet labāko sešniekā vēl iekļuva Mareks Ņikiforovs un Terēze Džabrailova. Veiksmīgi ar distanci galā tika arī Linda Kokoškina, Māra Šeškute, Madara Alecka, Marta Bādere , Patrīcija Rungovska, Ieva un Madara Pūpolas, Nadīna Ķemere, Antra Grundmane, Agita Ķemere un Silvija Ervika.

10,5 kilometru skrējienā savā grupā ar ceturto vietu bija spiesta samierināties Krista Kuzņecova, bet Alla Radžabova-Cinovska “S40” grupā finišēja devītā. 21,097 kilometrus garo pusmaratona distanci pieveica M. Pūpola, kura ar rezultātu viena stunda, 41 minūte un sešas sekundes “S40” grupā izcīnīja otro vietu. Rainers Meiers “V50” grupā ierindojās 17. vietā.

Kuldīgā ar labiem rezultātiem izcēlās arī sportiskā aizputnieku Bogdanovu ģimene, kas piedalījusies visos deviņos Kuldīgas pusmaratonos. 5,3 kilometru distancē savās vecuma grupās uzvarēja Valdis un Inguss, Izabella bija trešā, bet Viktorija palika ceturtajā vietā, stāsta mamma Iveta Bunce. Viņa priecājas, ka pirmo reizi Kuldīgā apbalvoti arī bērnu skrējienu labākie. Izabella un Viktorija izcīnīja trešās vietas. Finišu sasniedza arī Veronika un Aleksis.

I. Bunce ir gandarīta, ka ģimene ar saviem sasniegumiem guvusi atpazīstamību visā Latvijā. Rūgtumu tikai rada tas, ka nav atbalsta vietējā novadā. Arī uz Kuldīgu ģimene brauca par saviem līdzekļiem, paši sedzot dalības maksas.

Nākamais “Skrien Latvija” posms notiks 21. septembrī Valmierā, kas vienlaicīgi būs arī Latvijas čempionāts maratonā.

Komentāri 19

Buncei!

Zināšanai ! Visi Aizputes novada dalībnieki paši maksāja dalības maksas un uz "tālo" Kuldīgu devās par personīgajiem līdzekļiem , turklāt lielākā daļa ar ģimenēm, jo šī ir tā reize, kad vecāki var paskatīties un līdzi just savām atvasēm vai arī paši izmēģināt spēkus, kā daudzi arī darīja! Nav ko žēloties!

pirms 7 gadiem, 2014.08.14 12:13

zināšanai

Tak sporta centra autobusu nevarēja dot ar ko bērniņus uz sacensībām aizvest. Tas bija vajadzīgs Aizputes volejbola komandai ar ko braukāt pa pilsētu un sevi lielīt.

pirms 7 gadiem, 2014.08.14 17:56

sniedziņš

no kurienes tad tas autobuss bija jāpiešķir? Kāds maršruts autobusam Aizpute - Stende - Kuldīga? kur Bunči-Bogdanovi tagad dzīvo?

pirms 7 gadiem, 2014.08.17 07:58

nu

O,Aizputnieki pirmo reizi pa visu sezonu vareja atļauties ar saviem lidzekļiem ari kaut kur aizbraukt,Maijai GADIJUMA neiestajas bankrots ?

pirms 7 gadiem, 2014.08.14 13:23

OIJOJO

Tai jau nauda dadz, neizskatās tik švaka, ka varētu bankrotēt!

pirms 7 gadiem, 2014.08.14 13:57

skrējēja

stulbs komentārs, visus braucienus sportisti maksā paši, ne tikai šo...

pirms 7 gadiem, 2014.08.14 20:22

bet

Naudiņa jāskaita katram savā maciņā!

pirms 7 gadiem, 2014.08.14 21:08

to- skrējēja

Tad jautājums Laškovam ! Ja bēŗnu vecāki maksā paši par braukšanu uz sacensībām, tad kamdēļ volejbolisti tika pa latviju vizināti bez maksas un vēl līdzbraucējam Zankovskim algu maksāja?

pirms 7 gadiem, 2014.08.15 08:25

iveta

BET MES ESAM PAR JUMS TIKUNTA PĀRĀKI,RIJIET MŪSU PUTEKĻUS!

pirms 7 gadiem, 2014.08.14 13:26

Putekļu rijējs

Vai cik ļauni! Tad nav jābrīnās, ka visi no tādiem pa gabalu!

pirms 7 gadiem, 2014.08.14 14:00

ivetai

Bet,ne visās jomās..

pirms 7 gadiem, 2014.08.14 21:10

!

Kāpēc nekad nepiemin dunalcniekus A.Kosilo un D.Žuburu,kuri arī vinmēr startē ar labiem rezultātiem?

pirms 7 gadiem, 2014.08.14 13:39