Gundars Sermelis: "Futbolistiem bija pašatdeve liela" 3

Aizputes pagasta futbolistu uzvaras pār "Kurzemes Vārdu" pamatā bija nopietnā noskaņošanās spēlei un lielā pašatdeve laukumā. Tā pietrūka nākamajā mačā pret Vaiņodi.

Spēle ar "Kurzemes Vārdu", kuru Aizputes pagasts uzvarēja ar 4:0, bija sīksta, bija ko pacīnīties, stāsta Aizputes pagasta sporta metodiķis Gundars Sermelis.

Aizputes pagasta futbolistiem izdevies lielisks mača sākums, viņi realizējuši septiņu metru soda sitienu, pēc neilga brīža izvirzījušies vadībā ar 2:0. Pirmo puslaiku Aizputes pagasts uzvarēja ar 3:0.
"Viņiem saspēle pazuda, aizsardzība švaki spēlēja. Vārtsargs pulku glāba no vēl lielākām nepatikšanām,"  maču komentē G. Sermelis.

Nākamajā spēlē Aizputes pagasts pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 2:0 pret Vaiņodi, bet beigās mačs noslēdzās neizšķirti 2:2. "Otro puslaiku sliktāk nospēlējām, nespēlējām vairs ar tādu azartu, pārāk ātri noticējām, ka ar tādu rezultātu pietiks," sūrojas G. Sermelis. Viņš atminas, ka otrā puslaika sākumā komanda varēja izvirzīties vadībā pat ar 3:0.

Komentāri 3

nu nez vai vaiņode bijj labaka:)aizputes pag.bumbu kontroleja vairak un memetus ar bistamakus izveidoja:)

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 16:42

experts

Ko vins nepiemin ka pirmajaa puslaikaa vareja but ari 2:4 pret Vainodi???? ja skaitam momentus tad Vainode biaj labaaka...

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 16:14