"Grobiņas SC" vienībai būs pirmā mājas kauja; līdzjutējiem jānodrošinās ar makšķernieku krēsliņiem

Svētdien, 21. maijā, pulksten 15 Grobiņas stadionā "Grobiņas SC" futbolisti aizvadīs pirmo mājas spēli "Komanda.lv" pirmās līgas čempionātā, savu līdzjutēju priekšā uzņemot "Staiceles bebrus".

"Grobiņas SC" vīri debiju pirmās līgas čempionātā iesākuši teicami, piecās aizvadītajās spēlēs izcīnot četras uzvaras un vienu maču aizvadot neizšķirti. Tas komandai dod 13 punktus un pagaidām otro vietu turnīra tabulā. Tikpat punktu ir līdervienībai "Valmiera Glass VIA".

"Staiceles beberi" pirmajās piecās spēlēs tikuši pie četriem punktiem. Pretinieka kontā ir viena uzvara, viens neizšķirts un trīs zaudējumi.

"Grobiņas SC" komanda aicina visus līdzjutējus svētdien nākt atbalstīt futbolistus.

Apmeklētāju ievērībai:

* Ja plānojat uz spēli ierasties ar transportlīdzekli (vieglo automašīnu, fūri, blakusvāģi utt.), tad lūgums savus spēkratus novietot Grobiņas ģimnāzijas bezmaksas stāvvietā.

* Grobiņas stadiona centrālā tribīne ir ar 144. sēdvietām . Var gadīties, ka vietas ērtajos beņķos visiem nepietiks, tāpēc, ja ir iespējams, līdzi ņemt savu tā saukto makšķernieku krēsliņu. Tas būs garants, ka stāvot kājās nepaliksiet!

* Pirms spēles pulksten 14.40 notiks mākslīgā seguma laukuma svinīgā atklāšana.


Pievieno komentāru

Sports