"Grobiņas SC" pirms cīņas ar "Nīcu" pārspēj "Saldus SS/Brocēnu BJSS"

"Grobiņas SC" futbolisti svētdien, 31. jūlijā, Grobiņas stadionā Latvijas futbola čempionāta otrajā līgā ar 2:1 (0:1) uzvarēja komandu "Saldus SS/Brocēnu BJSS".

Grobiņnieki pēc pirmā puslaika bija zaudētāju lomā, bet otrajā puslaikā katrs pa vieniem vārtiem guva Rinalds Stankus un Ariks Stankus, nodrošinot mājiniekiem uzvaru ar 2:1, vēstīts Latvijas Futbola federācijas mājaslapā.

Trešdien, 3. augustā, pulksten 19 Grobiņas stadionā Latvijas futbola čempionāta otrajā līgā "Grobiņas SC" futbolisti spēlēs pret "Nīcu".

Kurzemes reģiona turnīra tabulā ar 12 punktiem vadībā ir "Grobiņas SC", seko "Talsi/FK Laidze" (12) un "Nikers" (9). "Nīca" ar pieciem punktiem ir ceturtajā vietā.