"Grobiņas SC" pirmajā līgā pārliecinoši uzvar "Tukumu 2000/TSS"

"Grobiņas SC" futbolisti sestdien, 6. maijā, Tukumā "Komanda.lv" pirmās līgas čempionātā savā debijas sezonā ar 4:1 uzvarēja pērnā gada sesto spēcīgāko komandu "Tukums 2000/TSS", turpinot spēlēt bez zaudējumiem.

21. minūtē mājiniekiem aukstu dušu sagādāja "Grobiņas SC" futbolists Devids Dobrecovs, kurš ar varenu tālšāvienu atklāja rezultātu - 1:0. 32. minūtē D. Dobrecovs panāca jau 2:0.

68. minūtē tukumniekiem izdevās vienus vārtus atgūt - 1:2.

72. minūtē grobiņniekiem divu vārtu pārsvaru atjaunoja tikko uz maiņu uznākušais Valdis Nicis. Savukārt trīs minūtes vēlāk "Grobiņas SC" vienības uzvarai punktu pielika Edgars Freimanis - 4:1.

"Grobiņas SC' vienībai nākamā spēle būs 13. maijā pulksten 14 Rīgā pret komandu "RTU FC/Skonto Academy". Grobiņnieku kontā šobrīd ir jau desmit punkti. Pirmajās četrās spēlēs gūtas trīs uzvaras un viens mačs aizvadīts neizšķirti.