"Grobiņas SC" futbolisti pirmajā līgā piedzīvo sāpīgu pirmo zaudējumu

"Grobiņas SC" futbolisti svētdien, 30. jūlijā, Preiļos "Komanda.lv" pirmās līgas čempionātā piedzīvoja pirmo zaudējumu, ar 2:3 piekāpjoties līgas pēdējās vietas īpašniekiem "Preiļu BJSS".

Spēles rezultātu 45. minūtē atklāja "Preiļu BJSS" futbolists Miks Babris. Viņam izdevās pārspēt grobiņnieku vārtsargu Ventu Ozolu, kurš mačā aizstāja pamatvārtsargu Tomu Vīksnu, informē komanda.

57. minūtē "Grobiņas SC" futbolists Emīls Knapšis rezultātu izlīdzināja, bet 63. minūtē grobiņnieki iekrita aizsardzībā un Preiļu futbolists Renārs Pastars atjaunoja vadību mājiniekiem.

78. minūtē Raimonds Sāmietis ar savu kroņa numuru - pēc sāna auta izmešanas bumba atrod E. Knapši pie vārtu tālā staba, kurš to ar brutālu spēku iemasē vārtos, panākot 2:2.

89. minūtē vispirms E. Knapša terors vārtu priekšā beidzas ar asarām par neizmanto momentu. Pēcāk R. Sāmietis nodrebina vārtu pārliktni. 90. minūtē asinspirts tika sakurta grobiņnieku soda laukumā, bet kompensācijas laikā mājinieku kapteinis Rolands Putāns trieca bumbu grobiņnieku vārtos, sagādājot savai komandai pirmo uzvaru, bet grobiņniekiem pirmo zaudējumu.

Grobiņnieki ar "Preiļu BJSS" tikās jau otro reizi. Savā laukumā pretinieks 19. jūlijā tika uzvarēts ar 11:2.

"Grobiņas SC" futbolisti sestdien, 5.  augustā, pulksten 16 Grobiņas stadionā "Komanda.lv" pirmajā līgā spēlēs pret "Smilteni/BJSS". Turnīra tabulā grobiņnieki ar 26 punktiem ir otrajā vietā aiz "Valmiera Glass VIA" (27), kas vienīgā tagad pirmajā līgā ir bez zaudējumiem.