"Grobiņas SC" florbolisti nosargā titulu Lejaskurzemē

Grobiņas Sporta centrā pagājušās nedēļas nogalē tika kronēti Lejaskurzemes novadu čempioni florbolā.

Bronzu savā starpā bija jāizspēlē Durbes un Skrundas komandām. Skrundas komanda noteikti bija pārgurusi, jo bronzas spēle viņiem jau bija ceturtā vienā dienā. Diezgan vieglā spēlē, ar rezultātu 6:1 uzvaru izcīnīja Durbes komanda, sociālajā tīklā "Facebook" vēsta "Leģions/Grobiņas novads".

Fināls šogad bija īpaši aizraujošs. Par Veselības grupas dalību finālā tā īsti neviens nešaubījās, bet to, ka viņu pretinieki būs Grobiņas SC reti kurš prognozēja.

Finālspēlē pirmos vārtus guva Grobiņas SC komanda, un tas notika jau pirmajā minūtē. Arī šajā spēlē Veselības grupa pirmos vārtus spēja gūt tikai 14. spēles minūtē. Spēlē bija ļoti sīva, un Veselības grupa divas minūtes pirms pamatlaika beigām izlīdzināja rezultātu - 5:5. Sekoja papildlaiks, kurā pārāki, gūstot vārtus otrajā minūtē, izrādījās Grobiņas SC florbolisti. Grobiņas SC spēja aizsargāt titulu otro gadu pēc kārtas.