Grobiņas motokrosists Brendons Bunka ir tuvu pirmajai godalgai sezonas kopvērtējumā

Grobiņas 16 gadus vecais motokrosists Brendons Bunka ar lielu darba sparu savā otrajā nopietnajā sezonā motokrosā ir tuvu tam, lai īstenotu šīs sezonas mērķi. Viņš pretendē uz godalgām Latvijas kausā Iesācēju klases sezonas kopvērtējumā.

B. Bunka šobrīd Latvijas kausa kopvērtējumā Iesācēju klasē ir trešajā vietā, sev priekšā palaižot tikai vienu Liepājas puses braucēju Gunvaldi Vēsmiņu un tukumnieku Andi Ūpi. Šī trijotne šovasar dominē Latvijas kausā. B. Bunka norāda, ka viņam trešā pozīcija šobrīd ir stabila, jo tuvākais sekotājs trasē atpaliek jau aptuveni 40 sekundes. Vēl ir izredzes pacīnīties arī par augstāku vietu kopvērtējumā. Latvijas kausa turpinājums būs jau svētdien Gulbenē. Pēc tam posms būs arī Dobelē un Cēsīs.

Grobiņas motokrosistam ļoti veiksmīgi bija Latvijas kausa pēdējie divi posmi. Vispirms jūlija beigās Viļakā viņš divu braucienu summā ierindojās trešajā vietā. Arī abos braucienos sportists finišēja trešajā pozīcijā. Otrajā braucienā gan viņam bija izredzes pakāpties uz otro vietu, jo G. Vēsmiņam saplīsis motocikls, taču pietrūka laika, lai konkurentu noķertu.

Pēc tam Stelpē veicās vēl labāk un tika aizvadītas sezonas labākās sacensības. Pirmajā braucienā B. Bunka finišēja otrajā vietā, otrajā braucienā bija trešajā vietā, kas divu braucienu summā deva augsto otro vietu.

B. Bunka norāda, ka viņam motokross aizsācies ar braukāšanu pa sētu. Tagad tas jau ir nopietni.

Vairāk lasiet "Kursas Laika" 18. augusta numurā!

Pievieno komentāru

Sports