"Grobiņas kausā" uzvar Uģis Voicišs un Rūdolfs Lagzda

Grobiņas sporta centra jaunajos minigolfa celiņos tika aizvadīts vēsturē pirmais minigolfa turnīrs Grobiņā – „Grobiņas kauss”. Šis turnīrs vienlaicīgi bija arī LAML 8.posma sacensības.

Sacensību norisi un rezultātus ietekmēja svētdien Grobiņā valdošā velnišķīgā svelme. Taču, neskatoties uz to, turnīrā piedalījās aktīvākie Liepājas spēlētāji, kā arī 6 grobiņnieki, vēstīts minigolfa kluba "Līva" mājaslapā.

Kungu grupā vislabāk spēlēja un par turnīra absolūto uzvarētāju kļuva Uģis Voicišs (27; 24; 28, summā 79). 2.vietu izcīnīja īstenais grobiņnieks Guntis Liepiņš (90 punkti), Verners Kiršs, sliktā pirmā apļa (34) dēļ, ierindojās 3.vietā (92 punkti).

Junioru U-21 grupā uzvaru svinēja Rūdolfs Lagzda (93 punkti), kurš ierindojās 4.vietā Open klasē. 2.vietu šajā grupā un 5.vietu Open izcīnīja Evelīna Brikmane (96 punkti), 3.vietā ierindojās Emīls Šimanskis (104 punkti).

Sacensību dalībnieki izsaka lielu pateicību laukumu saimniekiem par lielisko sacensību organizēšanu un jaukajām balvām.