Grobiņas ģimnāzijas futbolisti uzvar novadu skolu turnīrā

Ar Grobiņas ģimnāzijas (12 punkti) uzvaru Cīravā noslēdzās Liepājas novadu vidusskolu sacensības futbolā, informē Cīravas sporta metodiķis Egils Rūtenbergs.

Grobiņnieku komandā spēlēja Miks Gucs, Rihards Lagzdiņš, Elvijs Līvmanis, Nauris Rihards Penigs, Rolands Silnieks, Valts Rešķis, Miks Mizēns, Gunvaldis Vēsmiņš, Toms Poškus un Dāvis Grozgalis, skolotāja – Maira Freiberga.

Otro vietu ieguva Cīravas profesionālā vidusskola (7), trešā bija Nīcas vidusskola (5), aiz sevis atstājot Priekules vidusskolu (2) un Aizputes vidusskolu (1).

Tika fiksēti šādi rezultāti: Grobiņas ģimnāzija un Aizputes vidusskola 2:0, Grobiņas ģimnāzija un Cīravas profesionālā vidusskola 3:0, Grobiņas ģimnāzija un Priekules vidusskola 10:1, Grobiņas ģimnāzija un Nīcas vidusskola 2:0, Cīravas profesionālā vidusskola un Aizputes vidusskola 1:0, Cīravas profesionālā vidusskola un Priekules vidusskola 1:0, Cīravas profesionālā vidusskola un Nīcas vidusskola 0:0, Nīcas vidusskola un Priekules vidusskola 0:0, Nīcas vidusskola un Aizputes vidusskola 3:1, Priekules vidusskola un Aizputes vidusskola 0:0.

Pievieno komentāru

Sports