Grobiņas abas komandas tiek uz Kurzemes novadu kausa izcīņu telpu futbolā 32

Cīņā par tikšanu uz Kurzemes novadu kausa izcīņas telpu futbolā priekšsacīkstēm trešdien, 6. martā, Vaiņodē "Grobiņa 1" sagrāva Priekuli. Savukārt "Grobiņa 2" pēcspēles sitienu sērijā uzvarēja Vaiņodi.

Vispirms laukumā devās Vaiņode un "Grobiņa 2". Pēc pirmā puslaika ar 2:0 vadībā bija "Grobiņa 2". Vaiņodniekiem otrajā puslaikā izdevās atspēlēties, spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 2:2, informē Vaiņodes sporta metodiķis Dainis Svistuhins.

Viņš norāda, ka pagarinājums mačā nav ticis spēlēts, jo tiesneši pamatojušies uz to, ka nav laika un jāsākas jau otrajai spēlei. Tāpēc uzvarētājs noskaidrots pēcspēles sitienu sērijā. Sitot katrai komandai pa trim pendelēm, ar 5:4 mačā uzvarēja "Grobiņa 2".

Pamatlaika otrajā puslaikā gan izraut uzvaru bijušas iespējas abām komandām. PIemēram, Vaiņode kādā labā epizodē trāpījusi pa vārtu stabu, bet citreiz aizsitusi garām tukšiem vārtiem.

Otrajā mačā pēc pirmā puslaika "Grobiņa 1" pret Priekuli bija vadībā tikai ar 1:0, bet visā mačā grobiņnieki svinēja pārliecinošu uzvaru ar 5:0.

Grobiņas abas komandas nedēļas nogalē piedalīsies Kurzemes novadu kausa izcīņas priekšsacīkstēs.

Komentāri 32

Pff

Kas tie par bērnu gājieniem, mērīt krānus? :D

pirms 7 gadiem, 2013.03.08 13:38

....

Normāli var ierēkt ko tik visādi pokemoneļi neizdomā :D Smagi ir tādiem cilvēkiem, kuri nemāk zaudēt un pēc tam grib izteikt savu neapmierinātibu un savus sapņus par sazvērestībām, kuras "iedomīgā" Grobiņa it kā ir veikusi! Tiksimies sestdien pusfinālos, kuri ir izcīnijuši iespēju tur atrasties!

pirms 7 gadiem, 2013.03.07 19:06

Domā, ko raksti! Par Krimināllikuma pārkāpumiem draud kriminālatbildība.
Par Krimināllikuma 71.pantu 78.pantu 74.pantu u.c. pārkāpumiem draud kriminālatbildība.

pirms 7 gadiem, 2013.03.07 11:21

smōkijs

vaiņodē valda ***tība! tieši šī iemesla dēļ parvācos uz netālo Preiekuli, lai maniem bērniem nav jāpacieš izvirtušu vīru skatieni un glāsti

pirms 7 gadiem, 2013.03.07 10:53

interesanti

pie jebkuras Vaiņodes komandas jebkura zaudējuma vienmēr vainīgi būs tiesneši.kas tas ir? diagnoze vai nacionālā īpatnība?

pirms 7 gadiem, 2013.03.07 10:42

Tads ir futbols vieniem veicas otriem ne,bet uzvaretajs ir viens un tur neko nepadaris.Un neviens jau te neslavinas.Cik es zinu,ka no siem grobinas2 speletajiem,kas sodien speleja ir tikai viens cilveks,kas trenejas nopietni un ta pat vins ir vartsargs pec pozicijas!!Ta,ka nevajag te izdomat kkadus attaisnojumus.

pirms 7 gadiem, 2013.03.07 01:18

Sensācija! Vienkārši Vaiņodei nenormāli neveicās. Par otrā puslaika vidusdaļu pat nerunāsim, bet pēdējās 2 minūtes vārtu stabs, kur vārtsargs jau bija apgūlies un 2 reizes aizsist garām tukšiem vārtiem ir haļava spēlētājiem, kuri trenējoties gandrīz katru dienu, zaudē fiziski spēlētājiem kam tā ir tikai nodarbe. Nevajag sevi slavināt.Būs Lejaskurzeme 2.etaps tad viss nostāsies savās vietās. 2 reizes jau vienā vietā nevar iekost.

pirms 7 gadiem, 2013.03.07 00:51

123

un cik priekule ar vainodi bija nelaimigas,ka viena otrai aiz vaiga nema.!!

pirms 7 gadiem, 2013.03.07 00:35

Miers

apsveicu vaiņodi jo tiešām nospēlēja savu spēju robežās. uzvara tā būtu sensācija

pirms 7 gadiem, 2013.03.06 23:51

999

Nu nezinu nezini vai Grobina2 ir svaka par Medzi un Priekuli to tik redzes savstarpejas speles,tad varesiet vemt,un vVainode ari komanandas gerbas viena gerbtuve,vispar tik debilus komentarus vispar nebiju lasijis

Dunalcnieks

uja uja.. Grobiņa vienreiz dabuja izbraukt tālāk par Grobiņas zīmi :) uzreiz neapmierināti. Sen jau teicu ka vajag visur vienāda daudzuma spēles, lai tik viss nenotiek Grobiņā. Pieraduši jibio. Un kā par spīti vienmēr visas spēles liek Grobiņā. Ja jau tā grib lai taisa savu čempi un tad varēsiet darīt ko gribi.

pirms 7 gadiem, 2013.03.06 23:48

kurināju katlumāju.

A Grobiņā tad vārtu zonas nav un Grobiņā arī vienreiz nebija siltais ūdens. Tagad kad ziemas laikā kautkas bija saplīsis neilgi pirms spēlēm tā uzreiz nezin ko darīt. Grobiņai ka tik pakasčēties ar kādu, iedomīgie gaiļi. Un galvenais ka Stulpa arī pūš pēc vienas stabules ar viņiem

p.s. Vaiņodē ir sānu auti.

pirms 7 gadiem, 2013.03.06 23:42

p

grobiņā ir vismaz siltais ūdens un ir sānu auti nevis sienas

pirms 7 gadiem, 2013.03.06 23:35

Ui cik abas grobiņas bija priecīgas viena pa otru ka tika. Pilnīgi pakaļā ņēma viens otru aiz laimes :)

pirms 7 gadiem, 2013.03.06 23:34

E kas Grobiņas zālē ir labāks par Vaiņodes zāli. Es vienreiz runāju ar vienu gudru Grobiņas spēlētāju viņš teica ka viss normāli lai spēlētu Vaiņodē. Drīzāk tad uztaisat vienreiz zonu Grobiņā un var teikt nezīmējiet vārtus uz sienas, jo tāds paskats tur ir :) Un arī savulauku bedrju stadionu sakārtojiet, vot tieši tur nekad nevajadzētu ļaut spēlēt ārā minifutbolu :D Ā un Grobiņas zālē vienmēr visiem jāģerbjas vienā ģērbtuvē, kur ieliek trīs komandas un smaka kā pie bomžiem. Tā kā nevajag tik dir.t iedomīgākā Lejaskurzemes komanda un jums dušā virs 1,80 vispār nevar ieiet Grobiņā.

pirms 7 gadiem, 2013.03.06 23:33