"Grobiņa 2" pēdējā minūtē izrauj neizšķirtu pret "Grobiņu 1" 5

Lejaskurzemes novadu čempionāta minifutbolā pirmās līgas otrajā aplī Grobiņas komandu derbijā piektdien, 26. jūlijā, Grobiņas stadionā tika fiksēts neizšķirts - 1:1.

Pirmajā puslaikā "Grobiņas 1" futbolists Ariks Stankus nerealizēja "pendeli", bet spēles turpinājumā "Grobiņas 1" spēlētājs Rinalds Stankus savu komandu izvirzīja vadībā - 1:0.

Otrā puslaika pēdējā minūtē "Grobiņas 2" futbolistam Tomam Gucam rezultātu izdevās izlīdzināt - 1:1.

Komentāri 5

Uldins

Sāpīgi ir nejauši izdzēst visas bildes no kartes :( vienu kadru izdevās saglābt :)

pirms 7 gadiem, 2013.07.27 23:25

eksperts

sarunāta spēle šitā bija! "Sogad Grobiņas mafija dara kā grib, nerēķinās pat ar kalendāru, kur un kam jābrauc. Nabaga Nīca brauc 4x uz Vaiņodi :))

pirms 7 gadiem, 2013.07.28 18:31

to eksperts

Būtu redzējis pašu spēli, saprastu, ka nekas sarunāts tur nebija. Grobiņai2 otrajā aplī viena vienīga mājas spēle (pret Grobiņa1), pārējās Vaiņodē, Aizputē. Tā kā...

pirms 7 gadiem, 2013.07.28 19:22