Golubovičs: Esmu pateicīgs Ogres komandai par tik lielisku sēriju

Klubs "Liepājas metalurgs" ir priecīgs, ka otro gadu pēc kārtas Latvijas hokeja čempionāta finālā bija jāmērojas spēkiem tieši ar ASK/"Ogre" vienību, piektdien pēc finālsērijas sestās spēlēs, kurā "Liepājas metalurgs" svinēja uzvaru ar rezultātu 4:1, izcīnot Latvijas čempionu titulu, izteicās uzvarētāju komandas galvenais treneris Vladimirs Golubovičs.

"Esmu pateicīgs Ogres komandai par tik lielisku sēriju," sacīja Golubovičs. "Ceru, ka Latvijas Hokeja federācijas (LHF) vadība ņems vērā šo finālsēriju un hokejistu milzīgo pašatdevi, kas ceļ Latvijas hokeja līmeni."

"Gribētos, lai šāds hokejs Latvijā būtu arī turpmāk," piebilda Liepājas komandas galvenais treneris.
Runājot par saviem plāniem nākamajā sezonā, Golubovičs uzsvēra, ka plānu viņam šobrīd nav.

"Ir notikušas sarunas ar kluba vadību par nākamo sezonu un Čempionu līgas turnīru, bet, lai tajā veiksmīgi startētu, komandai vajadzīgs spēcīgāks sastāvs, nekā tas ir šobrīd," izteicās Golubovičs.
Saviem spēlētājiem par nodemonstrēto pašatdevi pateicās arī ASK/"Ogre" vienības galvenais treneris Leonīds Beresņevs.

"Lai gan zaudējām gan šīs dienas mačā, gan visā sērijā, esmu pateicīgs puišiem par pašatdevi," pauda Beresņevs.

"Protams, mums bija problēmas ar sastāvu," piebilda Beresņevs, norādot, ka sastāvā trūka Jurija Kļujevska un Andreja Smirnova, kā arī pēc iepriekšējā mača diskvalificētā Mihaila Kokļina.

"Jāsaprot, ka abās sērijās - gan finālā pret "Liepājas Metalurgs", gan pusfinālā pret "Rīga 2000" - faktiski spēlējām ar trim uzbrucēju maiņām," sacīja Ogres kluba galvenais treneris. "Šodien vienkārši pietrūka spēka, ko trešajā periodā pretinieki arī izmantoja, gūstot trīs vārtus."

"Pret [komandas vārtsargu Kristapu] Stiģi nekādu pretenziju nav, jo visi vārti tika ielaisti pēc rupjām aizsargu kļūdām," atzina Beresņevs.

Savukārt, jautāts par nākamo sezonu, arī ASK/"Ogre" kluba treneris norādīja, ka pašlaik viņam konkrētu plānu nav, un viņš ir gatavs izskatīt jebkādus piedāvājumus.

Pievieno komentāru

Sports