Ģirts Ločmelis un Madars Razma iegūst pasaules reitinga punktus 7

Mūsējie šautriņu metēji Rīgā veiksmīgi startējuši pasaules reitinga dārta sacensību “Baltijas kauss 2009” individuālajās cīņās, iegūstot pasaules reitinga punktus.

Kalētnieks Ģirts Ločmelis individuālo cīņu pirmo kārtu uzsāka pret Igaunijas sportistu Reijo Siku, kuru pārliecinoši pieveica ar 3:0, vēstīts Liepājas rajona šautriņu mešanas mājaslapā. Spēlē par iekļūšanu astotdaļfinālā kalētnieks ar 3:1 uzvarēja citu savu novadnieku Uldi Supi. Savukārt astotdaļfinālā Ģ. Ločmelis ar 3:1 pārspēja Aleksandru Līgotni no Rīgas rajona.

Ceturtdaļfinālā viņam bija jācīnās ar vienu no turnīra galvenajiem favorītiem Arūnu Čipli. Pirmo legu Ģ. Ločmelis uzvarēja, nākamajos divus pārāks bija A. Čiplis, bet kalētnieks prata panākt neizšķirtu – 2:2. Pēdējā legā ar 14. bultu tomēr pārāks bija viens no Baltijas spēcīgākajiem dārta meistariem, kalētnieku atstājot dalītā 5. līdz astotā vietā.

Priekulnieks Madars Razma pirmajā kārtā ar 3:1 uzvarēja lietuvieti Rimu Želvi, nākamajā kārtā viņš ar 3:0 pārliecinoši pieveica citu lietuvieti Leonīdu Smirinenko. Astotdaļfinālā M. Razma no nelabvēlīgā rezultāta 0:2 atspēlējās pret lietuvieti Algimantu Razgusu, uzvarot ar 3:2. Ceturtdaļfinālā priekulnieks pārliecinoši piekāpās sacensību finālistam, lietuvietim Tomam Šakim – 0:3, arī ierindojoties dalītā piektā līdz astotā vietā.

Ģ. Ločmelis un M. Razma ieguvuši katrs pa 12 punktiem pasaules reitinga ieskaitē un tā kopvērtējumā šobrīd ir dalītā 436. vietā, informē “Latvijas Darts organizācijas” prezidents Žanis Buklovskis.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

to gun4a

Andris domā, ka viņš arī tā varētu! :D :D :D

pirms 11 gadiem, 2009.10.16 22:25

Gun4a

Ko nozīmē " ***a veiksme" Ar veiksmi dārtā neko nevar panākt! Tikai ar treninju!

pirms 11 gadiem, 2009.10.16 15:55

to andris

izskatās, ka kādam kaut kas skauž! :D

pirms 11 gadiem, 2009.10.15 23:21

Sports