Ģirts Karlsons varētu pievienoties Azerbaidžānas klubam "Simurg"

Latvijas izlases uzbrucējs Ģirts Karlsons jau tuvākajā laikā varētu pievienoties Azerbaidžānas komandai Zagatalas "Simurg", vēsta Azerbaidžānas mediji.

Kā ziņo interneta portāls "football-plus.az", Karlsons pagājušās sezonas trešajā spēcīgākajā komandā, kurai pirms desmit dienām pievienojās arī Latvijas izlases pussargs Genādijs Soloņicins, varētu parādīties jau tuvākajās dienās.

Kā LETA jau ziņoja, ka par 27 gadus veco Karlsonu, kurš pašlaik pašlaik "Liepājas metalurgs" vienību, šomēnes interesi izrādīja arī Grieķijas superlīgas klubs Joanninas PAS un Austrijas augstākās līgas komanda Grācas "Sturm".

Līgums ar Liepājas komandu Karlsonam ir līdz transfēru loga beigām (1.jūlijam) ar iespēju to pagarināt līdz sezonas beigām.

"LMT Virslīgas" šīs sezonas turnīrā Karlsons 16 aizvadītajās spēlēs ir guvis 13 vārtus, čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā patlaban ieņemot otro vietu.

Futbolista karjeru Karlsons sāka "Liepājas metalurga" sastāvā 1998.gadā un spēlēja tajā līdz 2003.gadam. 2004.gadā Karlsons devās uz Krievijas vienību Jaroslavļas "Šiņņik", taču nospēlēja tajā tikai sezonu, jo nespēja nostiprināties sastāvā.

2005.gadu Karlsons sāka Ventspils "Venta" sastāvā, taču, tā kā klubs bankrotēja, sezonas vidū viņš atgriezās "Liepājas metalurga" sastāvā. Pagājušā gada februārī Karlsons pārgāja uz Nīderlandes augstākās līgas futbola klubu "De Graafschap". Pēc aizvadītās pussezonas Nīderlandē jūlijā Karlsons atgriezās komandā "Liepājas metalurgs".

Pēdējo gadu laikā Karlsons centies iekļūt vairākos Anglijas un Krievijas klubos, tomēr nevienā nav spējis pierādīt sevi pietiekoši labi vai arī nav spējis vienoties par līguma nosacījumiem.
Latvijas izlasē Karlsons debitēja 2003.gada beigās un līdz šim kopumā ir aizvadījis 36 mačus, kuros guvis astoņus vārtus.

Kā ziņots, pagājušajā sezonā Azerbaidžānas čempionātā spēlēja vēl trīs Latvijas futbolisti - Andrejs Rubins un Vladimirs Koļesņičenko pārstāvēja vicečempionus Baku "Inter", savukārt vārtsargs Pāvels Doroševs spēlēja vienībā "Gabala", kas čempionātā ieņēma desmito vietu. Bet šogad līgumus ar šīs valsts klubiem noslēguši arī Soloņicins un Nikolajs Kozačuks, kurš no "Tukums 2000" komandas pārgājis uz Baku "Olimpik".

Pievieno komentāru

Sports