Ģirts Karlsons tomēr nespēlēs Zagatalas "Simurg" vienībā

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Ģirts Karlsons tomēr nepārstāvēs Azerbaidžānas augstākās līgas komandu Zagatalas "Simurg", sarunā ar aģentūru LETA pirmdien izteicās pats sportists.

"Man nebija pieņemami kluba piedāvātie līguma nosacījumi," uzsvēra Karlsons, kurš piedāvātā līguma detaļas izpaust nevēlējās, bet piebilda, ka "Simurg" nebija gatava apmaksāt futbolista transporta izdevumus, kā arī nodrošināt viņam dzīvesvietu.

"Vēl pastāv varianti citos ārzemju klubos, taču pagaidām par tiem neko nevaru pateikt," sacīja Latvijas futbola čempionāta - "LMT Virslīgas" - sezonu "Liepājas metalurga" vienībā uzsākušais uzbrucējs.

Tāpat paliek nezināms arī, pēc cik ilga laika un vai vispār Karlsons plāno atgriezties "Liepājas metalurga" komandas sastāvā.

Kā ziņots, līgums ar Liepājas klubu futbolistam ir līdz transfēru loga beigām (1.jūlijam) ar iespēju to pagarināt līdz sezonas beigām.

"LMT Virslīgas" čempionātā šogad Karlsons aizvadītajās 17 spēlēs guvis jau 15 vārtus, čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā patlaban ieņemot otro vietu.

Futbolista karjeru Karlsons uzsāka "Liepājas metalurga" sastāvā 1998.gadā un spēlēja tajā līdz 2003.gadam. 2004.gadā Karlsons devās uz Krievijas vienību Jaroslavļas "Šiņņik", taču nospēlēja tajā tikai sezonu, jo nespēja nostiprināties sastāvā.

2005.gadu Karlsons sāka Ventspils "Venta" sastāvā, taču, tā kā klubs bankrotēja, sezonas vidū viņš atgriezās "Liepājas metalurga" sastāvā. Pagājušā gada februārī Karlsons pārgāja uz Nīderlandes augstākās līgas futbola klubu "De Graafschap". Pēc aizvadītās pussezonas Nīderlandē jūlijā Karlsons atgriezās komandā "Liepājas metalurgs".

Pēdējo gadu laikā uzbrucējs centies iekļūt vairākos Anglijas un Krievijas klubos, tomēr nevienā nav spējis pierādīt sevi pietiekoši labi vai arī nav spējis vienoties par līguma nosacījumiem.

Latvijas izlasē Karlsons debitēja 2003.gada beigās un līdz šim kopumā ir aizvadījis 36 mačus, kuros guvis astoņus vārtus.

Kā ziņots, pagājušajā sezonā Azerbaidžānas čempionātā spēlēja trīs Latvijas futbolisti - Andrejs Rubins un Vladimirs Koļesņičenko pārstāvēja vicečempionus Baku "Inter", savukārt vārtsargs Pāvels Doroševs spēlēja vienībā "Gabala", kas čempionātā ieņēma desmito vietu. Bet šogad līgumus ar šīs valsts klubiem noslēguši arī Soloņicins un Nikolajs Kozačuks, kurš no "Tukums 2000" komandas pārgājis uz Baku "Olimpik".

Pievieno komentāru

Sports