Ģirts Karlsons karjeru varētu turpināt Grieķijas superlīgā

Grieķijas superlīgas futbola klubs Joanninas PAS izrāda nopietnu interesi par Latvijas izlases uzbrucēju Ģirtu Karlsonu, vēsta Grieķijas mediji.

27 gadus vecais Karlsons pašlaik pārstāv komandu "Liepājas metalurgs", ar kuru viņš līgumu ir noslēdzis līdz vasaras transfēru logam ar iespēju to pagarināt līdz sezonas beigām.
Tiek ziņots, ka kluba PAS pārstāvis svētdien vēros Latvijas futbola čempionāta - "LMT Virslīgas" - maču, kurā "Liepājas metalurgs" izbraukumā tiksies Rīgas "Skonto" komandu. Līdz šim vienības PAS vadība Karlsona sniegumam sekojusi ar DVD ierakstu palīdzību, futbolista meistarību novērtējot pietiekami atzinīgi.

Aizvadītajā sezonā PAS futbolisti spēlēja Grieķijas otrajā līgā, ieņemot otro vietu un iegūstot tiesības nākamsezon spēlēt superlīgā.

Kā ziņots, par Karlsonu nopietnu interesi izrāda arī Austrijas augstākās līgas komanda Grācas "Šturm".
"LMT Virslīgas" šīs sezonas turnīrā Karlsons 13 aizvadītajās spēlēs ir guvis deviņus vārtus, čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā patlaban ieņemot otro vietu.

Jau ziņots, ka futbolista karjeru Karlsons sāka "Liepājas metalurga" sastāvā 1998.gadā un spēlēja tajā līdz 2003.gadam. 2004.gadā Karlsons devās uz Krievijas vienību Jaroslavļas "Šiņņik", taču nospēlēja tajā tikai sezonu, jo nespēja nostiprināties sastāvā.

2005.gadu Karlsons sāka Ventspils "Venta" sastāvā, taču, tā kā klubs bankrotēja, sezonas vidū viņš atgriezās "Liepājas metalurga" sastāvā. Pagājušā gada februārī Karlsons pārgāja uz Nīderlandes augstākās līgas futbola klubu "De Graafschap". Pēc aizvadītās pussezonas Nīderlandē jūlijā Karlsons atgriezās komandā "Liepājas metalurgs".

Pēdējo gadu laikā Karlsons centies iekļūt vairākos Anglijas un Krievijas klubos, tomēr nevienā nav spējis pierādīt sevi pietiekoši labi vai arī nav spējis vienoties par līguma nosacījumiem.
Latvijas izlasē Karlsons debitēja 2003.gada beigās un līdz šim kopumā ir aizvadījis 36 mačus, kuros guvis astoņus vārtus.

Pievieno komentāru

Sports