"Ģeodēzists" Liepājas basketbola čempionāta pirmo apli noslēdz līderu godā

Liepājas pilsētas basketbola čempionāta pirmo apli līderu godā noslēgusi komanda "Ģeodēzists", kas sestās kārtas spēlē ar 102:57 uzvarēja komandu "LSSS". Vēl šajā kārtā pie uzvaras tika "Liepājas Universitāte" un "Red Sun Buffet".

"Ģeodēzists" ar 102:57 uzvarēja "LSSS" vienību. Pirmā apļa līderiem rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Matīss Miknis, bet "LSSS" vienībā rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Dāvis Silenieks, informē čempionāta tiesnesis Denijs Brūveris.

"Liepājas Universitāte" ar 74:70 uzvarēja komandu "VIA-S Modular Houses". "Liepājas Universitātei" rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Niks Lagzdiņš. Zaudētājiem rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Kaspars Tiškus.

Vēl sestajā kārtā "Red Sun Buffet" ar 94:67 uzvarēja "Liepājas papīru". "Red Sun Buffet" vienībā rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Vairis Pusaudzis. "Liepājas papīrā" rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Uldis Miglinieks.

Nākamās spēles norisināsies Jaunajā 2014. gadā, kad tiks izspēlēta viena atlikusī pirmā apļa spēle starp „VIA-S Modular Houses” un „Liepājas Papīrs” komandām un starts tiks dots otrajam aplim. Plānots, ka pirmās spēles norisināsies svētdienā, 5. janvārī, informē Mārtiņš Kozlovskis, Liepājas Olimpiskā centra sporta projektu vadītājs.

Pievieno komentāru

Sports