Gatavošanos sezonai uzsāk hokeja klubs "Liepāja Optibet"

Pirmdien, 17. jūlijā, gatavošanos jaunajai hokeja sezonai uzsāk hokeja klubs "Liepāja Optibet".

Treneru sastāvs šosezon paliek nemainīgs – komandas galvenais treneris būs Igors Ļebedevs, treneris Aleksandrs Cicurskis, bet nosaukumā gan izmaiņas – šajā sezonā nosaukumā atbalstītāja „Optibet” vārds, informē „Liepāja/Optibet” preses sekretāre Simona Laiveniece.

„Optibet” mārketinga vadītājs Dainis Niedra saka: „Mēs jau ceturto gadu sadarbojamies ar HK „Liepāja". Pa šo laiku komanda ir spērusi nozīmīgus soļus un pierādījusi, ka no neliela kluba ar ambīcijām var kļūt par Latvijas čempioniem. Mēs redzam, cik daudz darba katru dienu iegulda katrs, kas ir saistīts ar hokeja klubu – spēlētāji, treneri, administrācija, Liepājas pilsēta. Redzot tik lielu entuziasmu un liepājnieku mīlestību pret hokeju, „Optibet” nolēma kļūt par komandas lieldraugu un nākamajā sezonā kļūs par atbalsta punktu jaunajai un, cerams, ilggadējai sadarbībai ar nu jau HK „Liepāja Optibet”.”

Igors Ļebedevs, uzsākot gatavošanos jaunajai sezonai, ir optimistisks: „Kaut kas komandas modelī noteikti pamainīsies, bet par to vēl grūti tagad spriest, kopā ar vadību domājam, ko gribam redzēt sastāvā. Komplektācijas ziņā ceram, ka līdzjutējiem būs patīkami pārsteigumi –  komandu veidojot, gribam balstīties uz mūsu audzēkņiem. Gatavošanās sezonai notiks kā ierasts – trenēsimies divas reizes dienā, būs gan sausie treniņi, gan ledus.”

HK „Liepāja Optibet” valdes loceklis Arturs Košeļevs atzīst: „Uz ledus šobrīd mums iet gandrīz trīsdesmit hokejistu. Gribētu jau paturēt visus, bet līgumus slēgsim tomēr ar mazāku skaitu un ir jāizvēlas optimālākais variants.”

Šogad Latvijas čempionāts hokejā sāksies vēlāk kā ierasts – oktobra vidū, taču septembra sākumā notiks Latvijas Kausa spēles, kurā HK „Liepāja Optibet” iesaistīsies otrajā kārtā.
   
No 25. līdz 27. augustam LOC Ledus hallē notiks hokeja turnīrs ar HK „Liepāja Optibet” un HK „Kurbads” dalību. Gaidīta tiek arī Zviedrijas 3. līgas komanda „Wings” HC Arlanda. Par ceturto turnīra dalībnieku varēsim ziņot vēlāk.

Pirmās pārbaudes spēles tiks aizvadītas jau šomēnes – 27. un 29. jūlijā LOC Ledus hallē pret MHL klubu „Kuņluņ” (Ķīna), kurš Liepājā atrodas treniņnometnē.
       
Līdz 1. augustam arī izkristalizēsies komandas sastāvs un tiks slēgti sezonas līgumi.

Pievieno komentāru

Sports