Gatavojamies Liepājas Pusmaratonam ar LOC skriešanas vakariem!

Arī šogad, palīdzot uzsākt gatavoties ‘’Liepājas Pusmaratonam’’, kas notiks 5. jūlijā, organizatori sadarbībā ar ‘’Liepājas Olimpisko centru’’ (LOC), nodrošinās bezmaksas skriešanas treniņus jeb LOC skriešanas vakaru sēriju.

LOC skriešanas vakari norisināsies 14. maijā, 21. maijā, 28. maijā, un 11. jūnijā pulksten 19:00.

Šogad organizatoru komanda īpaši parūpējusies par dalībniekiem, rīkojot skriešanas vakarus dažādās Liepājas pilsētas vietās ar īpašo treniņa tematiku.

Pirmais LOC skriešanas vakars tiks organizēts kopā ar fitnesa klubu ‘’Olymp Sports’’ Beberliņu atpūtas vietā – ar treniņa īpašo tematiku “mežs”.

Visos LOC skriešanas vakaros skrējēji tiks nodrošināti ar dzeramo ūdeni, ‘’DION SPORTLAB’’ želejām un izotoniskajiem sporta dzērieniem. Katrā pasākumā arī kāds no dalībniekiem varēs saņemt specbalvu no konkrētā vakara atbalstītāja. 14. maijā fitnesa klubs “Olymp Sports” dāvinās viena mēneša abonementu.

Papildus visi LOC skriešanas vakaru sērijas dalībnieki, kas piedalīsies vismaz trijos treniņos no četriem, saņems ‘’Liepājas Olimpiskā centra’’ SPA zonas apmeklējumu.  Viens no LOC skriešanas vakaru sērijas dalībniekiem saņems īpaši vērtīgu balvu noslēguma pasākumā no Liepājas Pusmaratona atbalstītāja ‘’GARMIN’’ – Forerunner 620 skriešanas pulksteni.

Lai piedalītos ‘’Liepājas Pusmaratona’’ bezmaksas LOC skriešanas vakaru sērijā, visi interesenti aicināti ierasties iepriekš noteiktajā pasākuma norises vietā, kura būs iezīmēta ar ASICS karogiem un Jūs sagaidīs ‘’Liepājas Pusmaratona’’ treneri.

Katrā skriešanas pasākumā organizatori Jums nodrošinās iesildīšanos, katra fiziskām spējām atbilstošu treniņa intensitāti un atsildīšanos pēc treniņa. LOC skriešanas vakaru vadītāji būs izvēlējušies divas treniņu distances – tiem skrējējiem, kuri gatavojas Liepājas Pusmaratona 5 km skrējienam un garāku – tiem, kuri vēlas sagatavoties ASICS 10 km skrējienam un Pusmaratonam.

Atgādinam, ka reģistrēties Liepājas Pusmaratonam iespējams mājas lapā www.baltijasmaratoni.lv, ‘’City Fitness’’ sporta klubos vai veikalu tīkla ‘’Fans’’ veikalos līdz 2. jūlijam. Bērnu distanču dalībniekiem līdz 12 gadu vecumam tiek nodrošināta bezmaksas dalība.

Plašāka informācija mājaslapā www.liepajaspusmaratons.lv

Liepājas Pusmaratona rīkotāju vārdā
Reinis Rozītis

Pievieno komentāru

Sports