Gaidāmas interesantas kaujas pilsētas basketbola čempionātā

Šajā nedēļas nogalē Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas interesantas spēles pilsētas basketbola čempionāta ietvaros. Gan sestdien, gan svētdien ir gaidāmas divas spēles un par interesantāko solās būt svētdienas pirmā spēle, kur spēkiem mērosies abas pašreizējās līdervienības – “Ģeodēzists” un “Red Sun Buffet”. Spēles sāksies no pulksten 12:00.

Sestdien tiks aizvadītas divas spēles un kā pirmie laukumā dosies "VIA-S Modular Houses" un "Ģeodēzists" basketbolisti. Abas komandas turnīra tabulā atrodas salīdzinoši tuvu – “Ģeodēzists” atrodas līderu godā, astoņās spēlē nepiedzīvojot nevienu zaudējumu, savukārt “VIA-S” ierindojušies 3. pozīcijā, deviņās spēlēs izcīnot piecas uzvaras un piedzīvojot četrus zaudējumus. Šīs spēles sākums pulksten 12:00, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Savukārt dienas otrajā spēlē pulksten 13:30 spēkiem mērosies “Fēnikss” un “Liepājas Papīrs” komandas. Abas komandas turnīra tabulā atrodas līdzās viena otrai, attiecīgi, 5. un 6. pozīcijā, līdz ar to, šai spēlei ir liela nozīme.

Svētdien norisināsies atlikušās divas 11.kārtas spēles un par interesantāko solās būt dienas pirmā spēle, kur spēkiem mērosies abas pašreizējās līdervienības – “Ģeodēzists” un “Red Sun Buffet”. Abu komandu pirmajā mačā pārāki bija ģeodēzisti ar rezultātu 82:65, taču šoreiz spēle sāksies no jauna. Mača sākums pulksten 12:00.

Dienas un arī kārtas pēdējā spēlē laukumā izies "Liepājas Universitātes" un "Liepājas Papīrs" komandas. Pirmajā abu komandu mačā saspringtā galotnē pārāki bija “Papīrs” basketbolisti ar rezultātu 78:74, līdz ar to apņēmības Universitātes basketbolistiem revanšēties par šo zaudējumu netrūkst. Mača sākums pulksten 13:30.

Vienpadsmitā spēļu kārta (25. janvāris):
12:00     "VIA-S Modular Houses" - "Ģeodēzists"
13:30     "Fēnikss" - "Liepājas Papīrs"

Vienpadsmitā spēļu kārta (26. janvāris):
12:00     "Ģeodēzists" - "Red Sun Buffet"
13:30     "Liepājas Universitāte" - "Liepājas Papīrs"

Norises vieta: Arēna, sporta zāle Nr. 1
Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Pievieno komentāru

Sports