Gada pēdējā mājas spēlē uzņems "Jūrmalu"

Uzreiz pēc Ziemassvētku brīvdienām, 27.decembrī, basketbola komanda „Betsafe/Liepāja” savā mājas zālē Liepājas Olimpiskajā centrā Olybet Latvijas Basketbola līgas ietvaros uzņems vienu no līgas līderēm - BK „Jūrmala”. Mājas spēles sākums plkst. 19:30.

Abas Baltijas jūras piekrastes pilsētu komandas šajā Olybet LBL basketbola sezonā savstarpēji par uzvaru ir cīnījušās tikai vienu reizi. Šajā abu komandu duelī pārāki savā laukumā, Daugavas sporta namā, bija BK „Jūrmala” basketbolisti, kuriem liepājnieki piekāpās ar rezultātu 67:84. Liepājas komandas sastāvā novembra spēlē virs 10 punktiem guva Toms Leimanis (16 pts), Roberts Krastiņš (12 pts) un Arnis Ate (10pts), informē sporta kluba „Liepājas Lauvas” sabiedrisko attiecību speciāliste Endija Rebāne.

Vai „lauvām” izdosies „iekost” jūrmalniekiem? Kurš būs šīs spēles rezultatīvākais spēlētājs liepājnieku rindās? Uz šiem jautājumiem atbildes uzzināsim trešdienas vakarā.

Spēles notikumiem sekot līdzi varēs atnākot uz Liepājas Olimpisko centru, kā arī šai spēlei tiks nodrošināta televīzijas tiešraide Best4Sport TV kanālā. Par spēles ceturtdaļu rezultātiem tiks ziņots arī „lauvu” sociālo tīklu kontos – instagram, facebook un twitter.

Ieejas maksa uz spēli pieaugušajiem – 4 EUR, skolēniem un studentiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu – 1 EUR, bet pensionāriem (uzrādot apliecību) un bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja uz spēli ir bez maksas.

Pēc garajām svētku brīvdienām aicinām visus basketbola cienītājus uz LOC, lai kopā varētu just līdzi „Betsafe/Liepāja” komandai 2017.gada pēdējā mājas spēlē! Puišiem šajā spēlē ļoti būs nepieciešams Jūsu atbalsts un enerģija, lai stātos pretī spēcīgajiem pretiniekiem!
Par uzvaru! Par Liepāju! Par „lauvām”!

Pievieno komentāru

Sports