Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vaiņodē puspiecos no rīta Muzeja nakts turnīrā triumfē vietējā futbola komanda "Visapkārt"

Rekordskaits komandu piedalījās Vaiņodes novada čempionāta ielu futbolā pirmajā posmā, kas vienlaikus bija Muzeju nakts kausa izcīņa. Kausu ieguva vietējā komanda “Visapkārt”.

Uz Muzeju nakts kausa izcīņu pieteicās 12 komandas, kas bija rekords, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. Diemžēl viena komanda nebrīdinot neieradās, tādēļ pašā turnīrā piedalījās 11 komandas – no Vaiņodes novada, Liepājas, Saldus, Nīgrandes. Katra komanda aizvadīja 10 spēles, spēlējot katrs ar katru. Spēles laiks bija 10 min, bet kad pārsvars sasniedza 5 vārtu starpību, spēle tika pārtraukta. Turnīrs norisinājās 10 stundu garumā – sākās 18:30 un beidzās ap 04:30 no rīta, vēstīts Vaiņodes novada mājaslapā.

Ne tikai komandu skaits bija lielākais, bet arī turnīrs izvērtās ļoti interesants. Trīs kārtas pirms turnīra beigām uz vietu labāko trijniekā pretendēja 6 komandas – “Liepājas United”, “Savējie”, “Visapkārt”, “Sidrabūdens”, “Nīgrande”, “Dar ko var”. Nobeigumā veiksmīgākā ir komanda “Visapkārt”, kuriem vienāds punktu skaits ar komandu “Liepājas United”, bet savstarpējā spēlē uzvarēja komanda “Visapkārt”, tādējādi uzvarot visu turnīru un atstājot otro vietu “Liepājas United”.

Ja pirmo vietu izšķīra savstarpējā spēle, tad trešo vietu izšķīra iesisto un ielaisto vārtu attiecība, jo trim komandām bija vienāds punktu skaits – “Savējie”, “Dar ko var” un “Sidrabūdens”. Šajā rādītājā vislabāk veicies komandai “Sidrabūdens”, kurai bija +21. 4.vietu ieņēma komanda “Savējie”, kuriem bija +17, bet 5.vietu ieņēma komanda ”Dar ko var” ar +16. Sestajā vietā ierindojās komanda “Nīgrande”.
Šā gada jaunums Vaiņodes novada čempionātā ir tas, ka tiks noteikts rezultatīvākais spēlētājs čempionātā. Būs arī iespēja redzēt saņemto kartiņu skaitu (dzelteno un sarkano). Labākie 6 vārtu guvēji pēc pirmā posma ir:

1.vietā Artūrs Blumbergs (Visapkārt) ar 16 vārtiem
2.-3. vietā Arturs Strēlis(Liepājas United) 13 vārti
                 Mārtiņš Sloka (Saldus karaļi) 13 vārti
4.-6.vieta Jānis Bogužs(Nīgrande) 10 vārti
                 Sandis Žilinskis(Caljan) 10 vārti
                 Artūrs Stauga(Savējie) 10 vārti

Pievieno komentāru

Futbols