Uz divām spēlēm diskvalificē "RK Metāla" futbolistu Zinti Kalnu

Liepājas atklātajā amatieru telpu futbola čempionātā divu spēļu diskvalifikāciju saņēmis "RK Metāla" futbolists Zintis Kalns. Viņš mačā pret "Compaq Peat" saņēma sarkano kartīti un draudēja izrēķināties ar tiesnešiem.

Z. Kalnam mačā pret "Compaq Peat" tika piešķirta sarkanā kartīti, par ko turnīrā būtu jāizlaiž viena spēle. Taču futbolistam piešķirta divu spēļu diskvalifikācija par nesportisku rīcību. Viņš izteica draudus tiesnesim, informē čempionāta organizators Jānis Prokners.

Z. Kalns draudēja pēc spēles izrēķināties ar tiesnesi.

"Compaq Peat" 15. decembrī B divīzijas spēlē ar 6:5 uzvarēja "RK Metālu". Par mača labāko atzina "Compaq Peat" futbolistu Ņikutu Haļuto.

J. Prokners norāda, ka Z. Kalnam par mutiskajiem draudiem piešķirta divu spēļu diskvalifikācija, kas nav pats bargākais sods. Pagājušā gada telpu futbola čempionātā bargāk sodīts tika "UPTK" futbolists Ipolius Paulausks, kuram toreiz piešķīra trīs spēļu diskvalifikāciju.

Savukārt "Liepājas papīra" futbolists Nils Sitenkovs aizvadītajā vasarā Liepājas amatieru futbola čempionātā tika diskvalificēts uz visu turnīru, jo skrēja jau uz laukuma un draudēja tiesnesim. 

Pievieno komentāru

Futbols