Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārceļ Liepājas telpu futbola čempionāta 28. decembra spēles

Nedēļas nogalē notiks Liepājas atklātā amatieru telpu futbola čempionāta nākamās spēles. Pārceltas ir 28. decembra spēles.

Sestdien, 21. decembrī, pulksten 10 spēlēs "Liepājas Universitāte" un "Grobiņas pagasts", pulksten 11 spēlēs "Virāža A" un "Compaq Peat", pulksten 12 spēlēs "Liepājas papīrs" un "Classic", pulksten 13 spēlēs "Varavīksne" un "Tosmares kuģu būvētava", pulksten 14 spēlēs "SLV Pluss" un "RK Metāls", pulksten 15 spēlēs "Galaksis N" un "Priekule", informē čempionāta organizators Jānis Prokners.

Svētdien, 22. decembrī, pulksten 10 spēlēs "Compaq Peat" un "Kompānija A.B.A.", pulksten 11 spēlēs "Compaq Peat II" un "Liepājas Universitāte", pulksten 12 spēlēs "UPTK" un "Grobiņa", pulksten 13 spēlēs "Nīca" un "Medze", pulksten 14 spēlēs "Vega 1" un "SLV Pluss", pulksten 15 spēlēs "Lattelecom" un "Galaksis N".

28. decembra spēles ir pārceltas uz 5. janvāri. Tad pulksten 9 spēlēs "Compaq Peat II" un "Grobiņas pagasts", pulksten 10 spēlēs "Virāža A" un "Kompānija A.B.A.", pulksten 11 spēlēs "Liepājas papīrs" un "Tosmares kuģu būvētava", pulksten 12 spēlēs "Varavīksne" un "Classic", pulksten 13 spēlēs "TKLS" un "COmpaq Peat", pulksten 14 spēlēs "Vega 1" un "RK Metāls".


Pievieno komentāru

Futbols