Nīcas futbolistiem neizšķirts, "Liepāja/Ekovalis" piedzīvo smagu zaudējumu

"Nīcas/OtankiMill.eu" futbolisti sestdien, 16. februārī, Nīcas sporta hallē Latvijas Telpu futbola asociācijas rīkotajā pirmās līgas čempionātā spēkojās neizšķirti ar "Talsiem/FK Laidzi". Savukārt "Liepāja/Ekovalis" savā laukumā smagi zaudēja "Nikeram".

Nīcenieku un "Talsu/FK Laidzes" duelī pirmajā puslaikā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus. Otrajā puslaikā viesus vadībā izvirzīja Mārcis Šnēbergs, bet nīceniekiem mača izskaņā rezultātu izlīdzināja Antons Movko. Mačs noslēdzās neizšķirti - 1:1.

Nīceniekiem nākamā spēle būs 23. februārī izbraukumā pret "Ventspils Augstskolu".

"Liepāja/Ekovalis" Liepājas OLimpiskajā centrā ar 1:5 smagi zaudēja Kuldīgas komandai "Nikers". Liepājniekiem vienīgos vārtus guva Raimonds Sāmietis.