Liepājas telpu futbola čempionāta sestdienas spēļu rezultāti 1

Liepājas atklātajā amatieru telpu futbola čempionātā sestdien, 25. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā pie uzvaras tika "Depo 14", "Priekule" un "Classic", bet "Vegas 1" un "Compaq Peat" mačs noslēdzās neizšķirti.

Dienas pirmajā spēlē "Depo 14" B divīzijā ar 4:2 uzvarēja "TKLS" vienību. Par mača labāko atzina "Depo 14" futbolistu Arturu Morozu, informē čempionāta organizators Jānis Prokners.

"Priekule" B divīzijā ar 3:2 uzvarēja "SLV Pluss" vienību. Par mača labāko atzina "Priekules" futbolistu Ģirtu Jansonu.

"Vegas 1" un "Compaq Peat" mačā tika fiksēts neizšķirts 5:5. Par mača un B divīzijas dienas labāko futbolistu atzina "Vegas 1" spēlētāju Aleksandru Stepanovu.

Dienas noslēgumā A divīzijā "Classic" ar 7:3 uzvarēja "Tosmares kuģu būvētavu". Par mača un A divīzijas dienas labāko atzina "Classic" spēlētāju Jevgeniju Golovinu.

Svētdien pulksten 10 spēlēs "RK Metāls" un "Kompānija A.B.A.", pulksten 11 spēlēs "Grobiņas pagasts" un "Virāža A", pulksten 12 spēlēs "Grobiņa" un "Tosmares kuģu būvētava", pulksten 13 spēlēs "UPTK" un "Medze".

Portāls "sportacentrs.com" tiešraidē translēs maču starp "Grobiņu" un "Tosmares kuģu būvētavu", ko būs iespējams noskatīties arī portālā "Rekurzeme.lv".

Pievieno komentāru

Komentāri 1

depo14.lv

www.depo14.lv TKLS varesiet redzet video no speles pirmdien musu majas lappa www.depo14.lv

pirms 7 gadiem, 2014.01.25 20:16

Futbols