Liepājas pilsētas futbola čempionātā startēs 19 komandas 5

10. jūnijā Liepājas stadiona "Daugava" rezerves laukumā tiks aizvadītas Liepājas amatieru futbola čempionāta pirmās spēles. Kopumā šogad čempionātā spēlēs 19 komandas, kuras būs sadalītas divās divīzijās.

A divīzijā spēlēs astoņas komandas: "Grobiņa", "SLV Pluss", "Classic", "UPTK", "Liepājas papīrs", "Sport 2000", "TEM" un "Jensen Metal", informē čempionāta organizators Jānis Prokners.

B divīzijā spēlēs 11 komandas: "Lattelecom", "RK Metāls", "Medze", "Virāža A", "Grobiņas pagasts", "Kompānija A.B.A.", "Nīca", "Priekule", "TKLS", "AE Partner" un "Liepājas Universitāte".

A divīzija vispirms izspēlēs vienu apli, pēc kura četras labākās komandas turpinās cīņu par medaļām. Pārējās četras cīnīsies par palikšanu spēcīgāko komandu divīzijā. B divīzija izspēlēs vienu apli. A divīzijas divas vājākās komandas izkritīs uz B divīziju. Savukārt B divīzijas divas labākās vienības iegūs tiesības spēlēt A divīzijā.

Čempionāta pirmās spēles Liepājas stadiona "Daugava" rezerves laukumā notiks 10. jūnijā. Pulksten 19 spēlēs "Grobiņa" un "Jensen Metal", kā arī "Lattelecom" un "Liepājas Universitāte". Pulksten 20 spēlēs "SLV Pluss" un "TEM", kā arī "RK Metāls" un "AE Partner".

12. jūnijā pulksten 19 spēlēs "Medze" un "TKLS", kā arī "Classic" un "Sport 2000", pulksten 20 spēlēs "Virāža A" un "Priekule", kā arī "UPTK" un "Liepājas papīrs".

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Zinātājs

Šī gada čempioni ir zināmi, jo zinot kas spēlēs Liepajas papīra komandā, 4 jauni spēlētāji, no tiem diviem ir virsligas fotbola pieredze,1ir spēlējis Lietuvas čempionātos un bina vins no ta labākajiem spēlētajiem, plus pedejais speletajs ir parvilinats no citas komandas un vins bija komandas lideris, tāpēc , lai pārējām komandam vēlu veiskmi pret papiru komandu, nekrist kauna!!!

pirms 6 gadiem, 2014.05.29 17:09

2.līgas vērotājs

kā tad ka Priekule spēles ja tur būs visi gandrīz no Vaiņodes. Absurds.

pirms 6 gadiem, 2014.05.30 01:02

?

A, kāpēc nevar viņi spēlēt pie Priekules klāt??? arī lielajā futbolā Vaiņode spēlē pie Priekules klāt un kopā arī Liepājā.. neredzu tur problēmu

pirms 6 gadiem, 2014.05.30 12:30

dzinsasdf

Kā būtu komandas nosaukumu, ja tajā izmanto apdzīvotas vietas nosaukumu, tomēr izvēlēties tā, ka tas atspoguļo kaut cilvēku izcelsmes vietu, visādi citādi arī Matkulei nav ne vainas!

pirms 6 gadiem, 2015.04.15 14:58

Futbols