"Grobiņas" futbolisti kļūst par Liepājas čempioniem telpu futbolā 3

Par Liepājas čempioniem telpu futbolā kļuvuši "Grobiņas" futbolisti, kuri sestdien, 1. februārī, Liepājas Olimpiskajā centrā A divīzijas izšķirošajā spēlē ar 4:3 uzvarēja "Varavīksni".

"Varavīksne" sestajā minūtē izvirzījusies vadībā, bet 18. minūtē grobiņnieks Toms Gucs panācis neizšķirtu. "Varavīksnei" šajā mačā pietika ar neizšķirtu, lai kļūtu par čempioniem. Komanda pie neizšķirta rezultāta 3:3 mača izskaņā skrēja uz priekšu un zaudēja vārtus 18 sekundes pirms mača beigām. "Varavīksne" jau trešo gadu izlaiža čempiona titulu no rokām, stāsta čempionāta organizators Jānis Prokners.

Par šīs spēles un A divīzijas dienas labāko futbolistu tika atzīsts T. Gucs, kurš guva trīs vārtus. Pēc šīs izcīnītās uzvaras "Grobiņa" kļuva par čempioniem.

Vēl šīs dienas spēlēs "TKLS" B divīzijā ar 7:1 uzvarēja "SLV Pluss". Par mača labāko atzina "TKLS" spēlētāju Dmitriju Pročenko.

"Depo 14" ar 4:3 uzvarēja "Priekuli". Par mača un B divīzijas labāko atzina priekulnieku Niku Rubezi. J. Prokners norāda, ka "Depo 14" bijis vadībā ar 3:0. "Priekule" atmodusies otrajā puslaikā, bet bijis jau par vēlu. N. Rubezis visu maču cīnījies, guvis divus vārtus.

Pēc šīs spēles kļuva skaidrs, ka "Depo 14" uzvarējis B divīzijā, "Priekule" ieguvusi otro vietu.

"Compaq Peat II" ar 4:6 zaudēja komandai "Lattelecom". Par mača labāko atzina uzvarētāju vienības futbolistu Arvilu Šēnu, kurš guva trīs vārtus.

Dienas noslēgumā "Liepājas papīrs" ar 5:4 uzvarēja "UPTK" vienību. Par mača labāko atzina "Liepājas papīra" futbolistu Ģirtu Džeriņu, kurš guva trīs vārtus. "Liepājas papīrs" mačā bija iedzinēju lomā ar 0:2.

Ļoti svarīga spēle čempionātā gaidāma svētdien, kad pulksten 16 spēlēs "Nīca" un "Medze". Zaudētājvienība automātiski izkritīs no A divīzijas.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

futeņa eksperts

Niks Rubezis un cīnījies. Te kautkas neiet kopā. Viņam no futbola izpratnes ir kā līdz mēnesim. Redzēju ka pārējie ir dusmīgi uz viņu, jo individiuālisti nevienam nepatīk. Dosi piespēles, būsi labāks.

pirms 6 gadiem, 2014.02.02 01:36

Futbols