"Grobiņa" vai SFK "Varavīksne" – kurš būs šā gada čempions? 3

Šajā nedēļas nogalē, 1. un 2. februārī, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas izšķirošās spēles Liepājas pilsētas telpu futbola čempionātā, kurā tiks noskaidroti jaunie šā gada čempioni. Potenciālā fināla spēle ir gaidāma sestdien, 1. februārī, kad spēkiem mērosies abi pēdējie čempiona potenciālie ieguvēji– “Grobiņa” un SFK “Varavīksne”. Mača sākums pulksten 13:00.

Sestdien kopumā norisināsies piecas spēles, bet svētdien gaidāmas divas cīņas. Sestdien trīs no piecām spēlēm norisināsies B divīzijas ietvaros, bet divi mači gaidāmi A divīzijā, tajā skaitā potenciālā fināla spēle starp “Grobiņas” un SFK “Varavīksne” komandām. Šī mača uzvarētāji kļūs par šā gada čempioniem, savukārt neizšķirta gadījumā triumfēs “Varavīksnes” futbolisti un 2. vietā ierindosies “Grobiņas” futbolisti, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs. 
 
Grobiņniekiem situācija ir pavisam interesanta, jo zaudējuma gadījumā komanda var palikt pat bez medaļām – 4. vietā, jo komanda iepriekšējā nedēļā piekāpās “Tosmares” komandai.

Intriga būs arī dienas pēdējā spēlē starp “Liepājas Papīrs” un “UPTK” komandām, kur noskaidrosies 5. un 6. vietas īpašnieki. “UPTK” komandai šobrīd pietiek pat ar neizšķirtu, taču “Papīrs” futbolistiem ir nepieciešama tikai un vienīgi uzvara. Šīs spēles sākums pulksten 14:00.

Svētdien norisināsies divas spēles. Pirmajā no tām A divīzijas ietvaros pulksten 16:00 laukumā dosies rajona pārstāvji – “Nīca” un “Medze”, noskaidrojot 7. un 8. pozīcijas īpašniekus A divīzijā. Savukārt otrajā spēlē pulksten 17:00 spēkiem mērosies B divīzijas komandas – “Grobiņas pagasts” un “Galaksis N”.

Spēļu kalendārs (1.februāris):
10:00 "SLV Pluss" - "TKLS"
11:00 "DEPO-14" - "Priekule"
12:00 "Compaq peat Adrenaline II" - "Lattelecom"
13:00 SFK"Varavīksne" - "Grobiņa"
14:00 "Liepājas Papīrs" - "UPTK"

Spēļu kalendārs (2.februāris):
16:00 "Nīca" - "Medze"
17:00 "Grobiņas pagasts" - "Galaksis N"

Norises vieta: LOC sporta zāles Nr. 2.,3.
Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

:)

Nav pieminēts, ka intriga būs arī otrajā spēlē, kur tiks noskaidrots B divīzijas čempions :)

pirms 6 gadiem, 2014.01.31 15:11

!

Starp Priekuli un Depo, manuprāt, būs ļoti interesanta spēle!

pirms 6 gadiem, 2014.01.31 21:57

.....

Pa lielam jau B līgas čempions nevienu neinteresē, kā tikai pāšus pretendentus.
Turnīra interesi noteiktu tikai palielinātu, ja pēdējā spēle, kas izšķir būs vai nebūs čempions - noteiktu pēdējā spēlē - nevis pēc tam vēl 6 spēles, bet čempions jau zināms :)

pirms 6 gadiem, 2014.01.31 15:53

Futbols