FOTO: "Varavīksne", "Liepājas papīrs", "Liepājas Universitāte", "Galaksis N", "Lattelecom" un "Depo 14" uzvar Liepājas čempionāta spēlē 1

Liepājas atklātajā amatieru telpu futbola čempionātā svētdien, 12. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā pie uzvaras tika "Varavīksne", "Liepājas papīrs", "Liepājas Universitāte", "Galaksis N", "Lattelecom" un "Depo 14".

Dienas pirmajā mačā B divīzijā "Liepājas Universitāte" ar 4:3 uzvarēja komandu "Kompānija A.B.A.". Par mača labāko atzina "Liepājas Universitātes" futbolistu Kasparu Brīvkalnu.

"Galaksis N" B divīzijas mačā ar 5:1 uzvarēja "RK Metālu". Par mača labāko atzina "Galaksis N" futbolistu Danilu Kolosovu.

"Depo 14" B divīzijas spēlē ar 5:4 uzvarēja "Compaq Peat" vienību. Par mača un B divīzijas dienas labāko atzina "Depo 14" futbolistu Vladimiru Deņilovu.

"SLV Pluss" B divīzijā ar 1:5 zaudēja "Lattelecom" vienībai. Par mača labāko atzina "Lattelecom" futbolistu Edgaru Štrausu.

"Varavīksne" A divīzijas spēlē ar 3:2 uzvarēja "Tosmares kuģu būvētavu". Par mača un A divīzijas dienas labāko futbolistu atzina "Varavīksnes" spēlētāju Edgaru Potapenko.

Dienas noslēgumā "Liepājas papīrs" ar 4:2 uzvarēja "Medzi", lai arī medzenieki mačā bija vadībā ar 2:1. Par spēles labāko atzina "Liepājas papīra" futbolistu Ralfu Džeriņu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

depo14.lv

1 ) Rezultats 5:3
2) Vladimirs Denisovs
3) Video var redzet musu majaslappa http://depo14.lv

pirms 7 gadiem, 2014.01.12 20:17

Futbols