FOTO: "Varavīksne", "Classic", "TKLS", "RK Metāls", "Compaq Peat II" un "Virāža A" uzvar Liepājas telpu futbola čempionāta spēlē

Liepājas atklātajā amatieru telpu futbola čempionātā svētdien, 5. janvārī, pie uzvaras tika "Varavīksne", "Classic", "TKLS", "RK Metāls", "Compaq Peat II" un "Virāža A".

Dienas pirmajā spēlē "Compaq Peat II" B divīzijā ar 8:7 uzvarēja "Grobiņas pagastu". Par mača labāko atzina "Compaq Peat II" spēlētāju Jevgeniju Golovatenko.

"Virāža A" B divīzijas spēlē ar 4:3 uzvarēja komandu "Kompānija A.B.A.". Par mača un B divīzijas dienas labāko futbolistu atzina "Virāžas A" spēlētāju Edgaru Dobeli.

"Varavīksne" A divīzijas spēlē ar 3:1 pārspēja "Liepājas papīru". Par mača labāko atzina "Varavīksnes" futbolistu Igoru Tagijevu.

"Classic" futbolisti A divīzijas mačā ar 6:1 sagrāva "Tosmares kuģu būvētavu". Par mača un A divīzijas dienas labāko futbolistu atzina "Classic" spēlētāju Ričaru Juzekovicu.

"TKLS" B divīzijas spēlē ar 3:2 uzvarēja "Compaq Peat". Par mača labāko atzina "TKLS" futbolistu Vjačeslavu Žerebcovu.

Dienas noslēgumā "RK Metāls" B divīzijas spēlē ar 3:1 uzvarēja "Vega 1". Par mača labāko atzina "RK Metāla" futbolistu Kasparu Plīšu.

Pievieno komentāru

Futbols