FOTO: "Varavīksne", "Classic", "Depo", "TKLS" un "Priekule" uzvar Liepājas čempionāta spēlē 2

Liepājas atklātajā amatieru telpu futbola čempionātā svētdien, 24. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā pie uzvaras  tika "Varavīksne", "Classic", "Depo", "TKLS" un "Priekule".

Dienas pirmajā spēlē B divīzijā "Depo" ar 8:3 uzvarēja komandu "Vega 1". Par mača labāko kļuva "Depo" futbolists Arturs Moros.

Pēc tam "Depo" ar 7:4 pārspēja komandu "Compaq Peat II". Par mača labāko atzina "Compaq Peat II" spēlētāju NIkitu Haļuto.

"Varavīksne" A divīzijas spēlē ar 5:1 uzvarēja "UPTK". Par mača labāko atzina "Varavīksnes" futbolistu Edgaru Potapenko.

"Classic" A divīzijas spēlē ar 6:1 sagrāva "Medzi". Par mača un A divīzijas dienas labāko futbolistu kļuva "Classic" spēlētājs Jevgenijs Golovins.

Aizraujoša bija "Lattelecom" un "TKLS" cīņa B divīzijā. "TKLS" mačā panāca neizšķirtu 1:1. Spēles turpinājumā "Lattelecom" ar soda sitienu izvirzījās vadībā - 2:1. "TKLS" mača beigās nomainīja vārtsargu pret vēl vienu laukuma spēlētāju, tas vainagojās panākumiem. 39 sekundes pirms mača beigām "TKLS" panāca neizšķirtu - 2:2, bet līdz ar spēles beigu signālu guva uzvaras vārtus - 3:2. Par mača un B divīzijas dienas labāko futbolistu atzina "TKLS" futbolistu Anatoliju Viršilu.

Dienas noslēgumā "Priekule" ar 4:0 uzvarēja komandu "Compaq Peat". Par mača labāko atzina priekulnieku Emīlu Rubezi.
"Priekulei" katrs pa vieniem vārtiem guva Niks Rubezis, Kristaps Juškevičs, Artūrs Blumbergs un Dāvis Plūme. 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Mario

http://depo14.lv Majas lappa kur jus varat atrast video , foto . Ja jus spelejat ar komandu DEPO 14

pirms 7 gadiem, 2013.11.26 23:50

Futbols