FOTO: "Nīca", "Tosmares kuģu būvētava", "Lattelecom", "Vega 1", "Compaq Peat" un "Priekule" uzvar Liepājas čempionāta spēlē 3

SVētdien, 15. decembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā Liepājas atklātajā amatieru telpu futbola čempionātā pie uzvaras tika "Nīca", "Tosmares kuģu būvētava", "Lattelecom", "Vega 1", "Compaq Peat" un "Priekule".

Dienas pirmajā spēlē B divīzijā "Lattelecom" ar 6:3 uzvarēja komandu "Virāža A". Par mača labāko atzina "Lattelecom" futbolistu Arvilu Šēnu.

Pēc tam vēl vienā B divīzijas spēlē "Vega 1" ar 14:1 sagrāva "Grobiņas pagastu". Par mača labāko atzina "Vegas 1" futbolistu Aleksandru Stepanovu.

"Tosmares kuģu būvētava" A divīzijas spēlē ar 4:2 uzvarēja "Medzi". Par mača un A divīzijas dienas labāko futbolistu atzina "Tosmares kuģu būvētavas" spēlētāju Dmitriju Kozlovski.

"Nīcas" futbolisti A divīzijas spēlē ar 3:2 uzvarēja "Classic" vienību. Par mača labāko atzina nīcenieku Elviju Reķēnu.

"Compaq Peat" B divīzijas spēlē ar 6:5 uzvarēja "RK Metālu". Par mača labāko atzina "Compaq Peat" futbolistu Ņikutu Haļuto.

Dienas noslēgumā "Priekule" B divīzijas mačā ar 8:1 sagrāva komandu "Kompānija A.B.A.". Par mača un B divīzijas dienas labāko futbolistu atzina "Priekules" spēlētāju Kristapu Juškeviču.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Raitis

Vsp ir 8:1 , nevis 6:1 kaa Tu raksti.. viss ir pareizi :)

pirms 7 gadiem, 2013.12.16 12:44

Futbols