FOTO: Mačā pret "Classic" kājas traumu gūst "Grobiņas" kapteinis Zigis Ostelis 4

PAPILDINĀTS AR PĒDĒJO RINDKOPU. Liepājas atklātā amatieru telpu futbola čempionāta svētdienas, 10. novembra, spēlēs centrālajā mačā starp "Classic" un "Grobiņu" tika fiksēts neizšķirts 2:2. Mača laikā kājas traumu guva "Grobiņas" kapteinis Zigis Ostelis.

Dienas pirmajā spēlē B divīzijā Ventspils komanda "Depo" ar 9:0 sagrāva "Grobiņas pagastu." Par mača labāko spēlētāju tika atzīts "Depo" futbolists Arturs Moros. Pēc tam "Depo" nospēlēja neizšķirti 2:2 ar "RK Metālu". Par mača labāko atzina "Depo" futbolistu Hermenu Rostovu.

"SLV Pluss" ar 4:3 uzvarēja komandu "Compaq Peat II". Par mača labāko atzina Ivanu Šilko no "SLV Pluss" vienības, bet B divīzijas dienas labākais bija pretinieku vienības futbolists O"legs Putjakovs.

Dienas centrālais mačs bija A divīzijas spēle starp "Classic" vienību un "Grobiņu". "Grobiņu" jau savā pirmajā uzbrukumā vadībā izvirzīja komandas kapteinis Zigis Ostelis. Viņš spēles turpinājumā vienā no epizodēm guva kājas traumu un bija nepieciešama Neatliekamā medicīniskā palīdzība. "Classic" pirmajā puslaikā rezultātu izlīdzināja - 1:1. Otrā puslaika sākumā "Grobiņu" vadībā izvirzīja Kārlis Pļaviņš, bet "Classic" vienībai vēlreiz izdevās atspēlēties. Emocijas mača izskaņā sita augstu vilni, labas iespējas izraut uzvaru bija abām komandām, bet rezultāts uz tablo palika nemainīgs - 2:2. Par mača un A divīzijas dienas labāko atzina Z. Osteli.

"Lattelecom" B divīzijas spēlē ar 2:6 zaudēja komandai "Compaq Peat". Par mača labāko atzina "Compaq Peat" futbolistu Romanu Boluhinu. Dienas noslēgumā vēl vienā B divīzijas spēlē "Galaksis N" ar 4:2 uzvarēja "TKLS". Par mača labāko atzina "Galaksis N" futbolistu Vasiliju Petraviču.

Mediķi Z. Ostelim konstatējuši kreisā lielā liela kaula lūzumu bez būtiskas dislokācijas. Viņam sezona ir beigusies.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Raitis

Nepatīkams savainojams! Novēlu veseļoties!

pirms 7 gadiem, 2013.11.10 20:15

es

Lūzums, vai tomēr ir paveicies un sasists!?

pirms 7 gadiem, 2013.11.10 21:43

Futbols