FOTO: Liepājas telpu futbola čempionāta svētdienas spēļu rezultāti 3

Liepājas atklātajā amatieru telpu futbola čempionātā, svētdien, 19. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā pie uzvaras tika "Liepājas papīrs", "Compaq Peat II", "Vega 1", "Kompānija A.B.A." un "Virāža A", bet centrālais mačs starp "Varavīksni" un "Classic" noslēdzās neizšķirti.

Dienas pirmajā spēlē "Compaq Peat II" B divīzijā ar 5:1 uzvarēja komandu "Compaq Peat". Par mača labāko atzina "Compaq Peat II" spēlētāju Kristapu Kolodko, informē čempionāta organizators Jānis Prokners.

"Vega 1" ar 5:4 uzvarēja "Lattelecom" vienību. Par mača un B divīzijas dienas labāko futbolistu atzina "Vegas 1" spēlētāju Aleksandru Stepanovu.

"Grobiņas pagasts" B divīzijā ar 3:8 zaudēja "Kompānijai A.B.A.". Par mača labāko atzina "Kompānijas A.B.A." spēlētāju Sandžaru Tarvidu.

"Virāža A" B divīzijas spēlē ar 2:1 uzvarēja komandu "Liepājas Universitāte". Par mača labāko atzina "Virāžas A" spēlētāju Vitāliju Ničaju.

A divīzijas spēlē starp "Varavīksni" un "Classic" tika fiksēts neizšķirts 3:3. "Classic" vienība neizšķirtu panāca 35 sekundes pirms mača beigām. Par spēles un A divīzijas dienas labāko futbolistu atzina "Varavīksnes" spēlētāju Jevgeniju Golovinu.

Dienas noslēgumā "Liepājas Papīrs" A divīzijā ar 3:0 uzvarēja "Nīcu". Par mača labāko atzina "Liepājas papīra" futbolistu Raimondu Sāmieti.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

bekhems

Barselonas spēlētājs arī skatās Liepājas čempi.

pirms 6 gadiem, 2014.01.19 21:44

Futbols