FOTO: Liepājas telpu futbola čempionāta svētdienas spēļu rezultāti

Liepājas atklātajā amatieru telpu futbola čempionātā svētdien, 17. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā pie uzvaras tika "Varavīksne", "Grobiņa", "RK Metāls", "Galaksis N" un "Tosmares kuģu būvētava", bet "Priekules" un "TKLS" mačs noslēdzās neizšķirti.

Dienas pirmajā spēlē "Tosmares kuģu būvētava" A divīzijā ar 7:2 uzvarēja "UPTK". Par mača labāko atzina "Tosmares kuģu būvētavas" futbolistu Vasiliju Mihailovu.

Nākamajā mačā “Galaksis N” B divīzijā ar 7:2 sagrāva komandu “Kompānija A.B.A.”. Mačā un par B divīzijas dienas labāko futbolistu atzina "Galaksis N" spēlētāju Aleksandru Šiškinu.

“Varavīksne” savā pirmajā A divīzijas spēlē ar 5:2 uzvarēja “Nīcu”. Par mača labāko atzina "Varavīksnes" futbolistu Juri Kučmu.

“Liepājas papīrs” A divīzijas mačā ar 1:4 zaudēja “Grobiņai”. Par mača un A divīzijas dienas labāko futbolistu tika atzīts "Grobiņas" spēlētājs Rinalds Stankus.

“Priekule” B divīzijas mačā nospēlēja neizšķirti 3:3 ar “TKLS”. Labākais mačā bija priekulnieks Emīls Rubezis.

Dienas noslēgumā "RK Metāls" B divīzijā ar 4:0 sagrāva "Liepājas Universitāti". Par mača labāko atzina "RK Metāla" spēlētāju Jāni Bogdanu.

Pirmdien, 18. novembrī, pulksten 10 - "SLV Pluss" un "Grobiņas pagasts", pulksten 11 - "Galaksis N" un "Virāža A", pulksten 12 - "Varavīksne" un "Medze", pulksten 13 - "Tosmares kuģu būvētāva" un "Nīca".

Pievieno komentāru

Futbols