FOTO: Liepājas telpu futbola čempionāta 21. decembra spēļu rezultāti

Liepājas atklātajā amatieru telpu futbola čempionātā sestdien, 21. decembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā pie uzvaras tika "Priekule", "Liepājas papīrs", "Compaq Peat" un "Liepājas Universitāte". Divas spēles noslēdzās neizšķirti.

Dienas pirmajā mačā B divīzijā "Liepājas Universitāte" ar 2:1 uzvarēja "Grobiņas pagastu". Par mača labāko atzina "Liepājas Universitātes" futbolistu Elviju Maulicu.

Vēl vienā B divīzijas spēlē "Virāža A" ar 1:5 zaudēja komandai "Compaq Peat". Par mača un B divīzijas dienas labāko futbolistu atzina "Compaq Peat" spēlētāju Filipu Tilu.

"Liepājas papīrs" A divīzijas spēlē ar 3:0 uzvarēja komandu "Classic". Par mača labāko spēlētāju atzina "Liepājas papīra" vārtsargu Ventu Ozolu.

"Varavīksnes" un "Tosmares kuģu būvētavas" spēle A divīzijā noslēdzās neizšķirti - 2:2. Par mača un A divīzijas dienas labāko futbolistu atzina "Tosmares kuģu būvētavas" spēlētāju Romānu Gladilinu.

Neizšķirti beidzās arī B divīzijas spēle starp "SLV Pluss" un "RK Metāls". Tika fiksēts rezultāts 3:3. Par mača labāko atzina "RK Metāla" futbolistu Jāni Bogdanu.

Dienas noslēgumā "Priekules" futbolisti B divīzijas spēlē ar 2:1 uzvarēja "Galaksis N" vienību. Par mača labāko atzina priekulnieku Emīlu Rubezi. "Priekules" komandā katrs pa vieniem vārtiem guva Kristaps Juškevičs un Dāvis Plūme.

Nākamās spēles Liepājas telpu futbola čempionātā būs svētdien, 22. decembrī. Pulksten 10 spēlēs "Compaq Peat" un "Kompānija A.B.A.", pulksten 11 spēlēs "Compaq Peat II" un "Liepājas Universitāte", pulksten 12 spēlēs "UPTK" un "Grobiņa", pulksten 13 spēlēs "Nīca" un "Medze", pulksten 14 spēlēs "Vega 1" un "SLV Pluss", pulksten 15 spēlēs "Lattelecom" un "Galaksis N".

Pievieno komentāru

Futbols