FOTO: Liepājas telpu futbola čempionāta 1. decembra spēļu rezultāti

Liepājas atklātajā amatieru telpu futbola čempionātā svētdien, 1. decembrī, līdervienību duelī "Varavīksne" sagrāva "Grobiņu", vēl pie uzvaras tika "Priekule" un "TKLS", bet "Liepājas papīrs" un "UPTK" nospēlēja neizšķirti.

Dienas pirmajā spēlē B divīzijā "TKLS" ar 5:0 sagrāva komandu "Kompānija A.B.A.". Par mača labāko atzina "TKLS" futbolistu Vjačeslavu Jarošenko.

Pēc tam B divīzijas spēlē "Priekule" ar 6:5 uzvarēja "Lattelecom" vienību. Par mača un B divīzijas dienas labāko futbolistu atzina Kristapu Juškeviču, kurš guva trīs vārtus.

"Liepājas papīrs" A divīzijā nospēlēja neizšķirti 3:3 ar "UPTK". Pēc pirmā puslaika "UPTK" bija vadībā ar 1:0, bet otrā perioda sākumā minūtes laikā guva vēl divus vārtus, izvirzoties vadībā ar 3:0. "Liepājas papīram" tomēr izdevās atspēlēties. Par mača un A divīzijas dienas labāko futbolistu atzina Denisu Kazaku.

Dienas noslēgumā "Varavīksne" A divīzijā ar 5:1 sagrāva "Grobiņu". Grobiņnieki goda vārtus guva pēdējā minūtē. Par mača labāko atzina "Varavīksnes" futbolistu Edgaru Potapenko.

Pievieno komentāru

Futbols