FOTO: Jaunais gads Liepājas telpu futbola čempionātā iesākas ar trīs sarkanajām kartītēm 2

Liepājas atklātajā amatieru telpu futbola čempionātā sestdien, 4. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā "Grobiņas" futbolisti sagrāva "Medzi", "UPTK" uzvarēja "Nīcu", bet "Tosmares kuģu būvētava" pārliecinoši pārspēja "Liepājas papīru". Neizšķirti cīnījās "Varavīksne" un "Classic".

Dienas pirmajā spēlē "Varavīksnes" un "Classic" duelī tika fiksēts neižšķirts - 4:4. Par mača labāko atzina "Classic" futbolistu Alekseju Vasiljevu.

Pēc tam "Liepājas papīrs" ar 1:6 zaudēja "Tosmares kuģu būvētavai". Par mača un A divīzijas dienas labāko futbolistu atzina "Tosmares kuģu būvētavas" spēlētāju Romānu Gladilinu. Pēc savstarpējas sadursmes pie sarkananās kartītes tika Ģirts Džeriņš ("Liepājas papīrs") un Vasilijs Mihailovs ("Tosmares kuģu būvētava").

"UPTK" jau pirmajā uzbrukumā izvirzījās vadībā pret "Nīcu". Nīceniekiem izdevās rezultātu izlīdzināt, bet pēc pirmā puslaika "UPTK" bija vadībā ar 2:1. Sākoties mača pirmspēdējai minūtei, "Nīcai" izdevās rezultātu atkal izlīdzināt - 2:2. Tomēr tajā pašā pirmspēdējā minūtē komanda iekrita aizsardzībā un "UPTK" izrāvās divatā pret nīcenieku vārtsargu Dāvi Leiteri un guva uzvaras vārtus - 3:2. Par mača labāko atzina "UPTK" futbolistu Denisu Kazaku.

Dienas noslēgumā "Grobiņa" ar 11:2 sagrāva "Medzi", lai arī pirmā puslaika sākumā medzenieki rezultātu izlīdzināja - 1:1. Pirmā puslaika izskaņā grobiņnieki guva vairākus vārtus pēc kārtas, pirmo puslaiku uzvarot pārliecinoši ar 6:2. Par mača labāko futbolistu tika atzīts grobiņnieks Rinalds Stankus. Savukārt grobiņnieks Matīss Lupkins nopelnīja sarkano kartīti.

Nākamās spēles čempionātā būs svētdien, 5. janvārī. Pulksten 10 spēlēs "Compaq Peat II" un "Grobiņas pagasts", pulksten 11 spēlēs "Virāža A" un "Kompānija A.B.A.", pulksten 12 spēlēs "Varavīksne" un "Liepājas papīrs", pulksten 13 spēlēs "Tosmares kuģu būvētava" un "Classic", pulksten 14 spēlēs "TKLS" un "Compaq Peat", pulksten 15 spēlēs "Vega 1" un "RK Metāls".

Pievieno komentāru

Komentāri 2

abusive

"(Nālamās) spēles čempionātā būs svētdien, 5. janvārī. "

pirms 6 gadiem, 2014.01.04 14:40

Futbols