FOTO: "Grobiņa", "UPTK", Priekule", "Compaq Peat II", "RK Metāls" un "Galaksis N" uzvar Liepājas telpu futbola čempionāta spēlē

Liepājas atklātajā amatieru telpu futbola čempionātā sestdien, 18. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā pie uzvaras tika "Grobiņa", "UPTK", Priekule", "Compaq Peat II", "RK Metāls" un "Galaksis N".

Dienas pirmajā spēlē "Vegas 1" futbolisti B divīzijā ar 5:7 zaudēja "Priekulei". Par mača labāko atzina priekulnieku Gintu Svažu.

"Compaq Peat II" B divīzijas spēlē ar 5:3 uzvarēja "TKLS" vienību. Par mača un B divīzijas dienas labāko futbolistu tika atzīsts "Compaq Peat II" spēlētājs Nikita Haļuto. Viņš guva četrus vārtus.

"Grobiņa" A divīzijas mačā ar 3:0 pārliecinoši uzvarēja "Classic" vienību. Par mača un A  divīzijas dienas labāko spēlētāju atzina "Grobiņas" vārtsargu Aldi Liepu.

"UPTK" A divīzijas mačā ar 7:1 uzvarēja "Nīcu". Par mača labāko atzina "UPTK" futbolistu Dmitriju Šerstnovu.

"RK Metāls" B divīzijas mačā ar 4:0 pārspēja komandu "Virāža A". Par mača labāko tika atzīts "RK Metāla" futbolists Ingus Kiselis.

Dienas noslēgumā "Galaksis N" B divīzijā ar 4:1 uzvarēja "Liepājas Universitāti". Par mača labāko atzina "Galaksis N" futbolistu Aleksandru Jefanovu.

Nākamās spēles būs svētdien, 19. janvārī. Pulksten 10 spēlēs "Compaq Peat II" un "Compaq Peat", pulksten 11 - "Vega 1" un "Lattelecom", pulksten 12 - "Grobiņas pagasts" un "Kompānija A.B.A.", pulksten 13 - "Liepājas Universitāte" un "Virāža A", pulksten 14 - "Varavīksne" un "Classic", pulksten 15 - "Liepājas papīrs" un "Nīca".

"Varavīksnes" un "Classic" spēli tiešraidē rādīs portāls "Sportacentrs.com". Maču varēs redzēt arī portālā "Rekurzeme.lv".

Pievieno komentāru

Futbols