FOTO: "Classic", "Liepājas papīrs", "Vega 1" un "Virāža A" uzvar Liepājas telpu futbola čempionāta spēlēs 5

Ar "Classic", "Liepājas papīra", "Vegas 1" un "Virāžas A" uzvaru sestdien, 9. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā noslēdzās Liepājas atklātā amatieru telpu futbola čempionāta spēles.

Dienas pirmajā spēlē B divīzijā pie savas pirmās uzvaras tika "Virāža A", kas ar 2:1 uzvarēja komandu "TKLS". Par mača labāko futbolistu atzina "Virāžas A" spēlētāju Edgaru Dobeli.

Vēl vienā B divīzijas spēlē "Vega 1" ar 5:0 sagrāva "Liepājas Universitāti". Par mača un B divīzijas dienas labāko spēlētāju atzina "Vegas 1" futbolistu Gunāru Ošenieku.

"Classic" futbolisti A divīzijas spēlē tik pat pārliecinoši ar 5:0 uzvarēja "UPTK". Par mača labāko atzina "Classic" futbolistu Alekseju Vasiljevu.

Par dienas aizraujošāku maču kļuva A divīzijas spēle starp "Nīcu" un "Liepājas papīru". Nīcenieki pirmo puslaiku iesāku ļoti pārliecinoši, izvirzoties vadībā ar 3:0. Spēles turpinājumā "Liepājas papīram" vienus vārtus izdevās atgūt, uz ko "Nīca" uzreiz atbildēja ar vārtu guvumu - 4:1.

"Liepājas papīrs" otrajā puslaikā metās atspēlēties, tas viņiem izdevās. Septiņas minūtes pirms mača beigām rezultāts kļuva neizšķirts - 4:4. Cīņas turpinājumā pie divām dzeltenām kartītēm tika "Nīcas" futbolists Elvijs Reķēns. "Liepājas papīram", sākoties pēdējām divām minūtēm, kad nīcenieki bija ar trim laukuma spēlētājiem, izdevās izvirzīties vadībā ar 5:4 un šādu rezultātu noturēt līdz spēles beigām.

Par mača un A divīzijas dienas labāko spēlētāju atzina "Liepājas papīra" futbolistu Raimondu Sāmieti.

Nākamās spēles Liepājas atklātajā amatieru telpu futbola čempionātā būs svētdien, 10. novembrī.

10. novembra spēļu kalendārs
10:00     "Depo" - "Grobiņas pagasts"
11:00     "Depo" - "RK Metāls"
12:00     "Tosmare" - "UPTK"
13:00     "Classic" - "Grobiņa"
14:00     "Lattelecom" - "Compaq peat Adrenaline"
15:00     "Galaksis N" - "TKLS"

Pievieno komentāru

Komentāri 5

niicaaa champion!!!

Papīram reāli paveicās ar to, ka tiesāja Gross - papīra spēlētājs iepriekš, arī ar to, ka galdiņš darbojās sūdīgi, apturot un neapturot laiku tur kur vajadzīgs un tur kur nav vajadzīgs, turklāt jau kuro spēli tas tā notiek, riktīg izklaidīga čiksa - Proknera meita, tur sēž, kā tas ir pieļaujams vispār, ka tiesā savs čomaks un pie pults radiniece!? Kur skatās galvenais tiesnesis norīkojot tiesnešus uz šo spēli??? Mana doma tāda - laiks pamainīt pie galdiņa sēdošo, izstrādāt modeli tiesnešiem, lai nesanāk, ka čomaki tiesā čomakus.

pirms 7 gadiem, 2013.11.09 15:39

1984

Kapec netiesaja spiciņš,kada ir loģika pēc ka izvelas tiesnešus.Janim un co jaspēle B divīzijā.

pirms 7 gadiem, 2013.11.09 16:25

Raimonds

kas par piesiesanos jus esat vadibaa un pasi izlaizat uzvaru atkal nu ka vienmer cikstat tiesnesi vai ne tiesnesi, ir jaspelee nevis jacikst kad pasi vainiigi. kad zaudat visu laiku cikstat, ko tad necikstat tad kad uzvarat?????
jus tak esat cikstuli.

pirms 7 gadiem, 2013.11.09 16:33

NEITRALS

pasiem bija jauzvar un viss.... tiesasana šodien bija labā līmenī.

pirms 7 gadiem, 2013.11.09 16:58

dragavo

nu jaa ..ta ir ka spicins netiesaja ....
pa spico labaku tiesnesu nav!!!!
ja man maksatu miljonu es ar tiesatu!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.11.09 18:49

Futbols