Futbola līdzjutēji no Šveices vakar uzbrukuši pašvaldības policijas darbiniekam

Vakar, 9.septembrī, Rīgas centrā trīs iereibuši futbola līdzjutēji no Šveices uzbruka pašvaldības policijas darbiniekam, kurš gan bija privātās drēbēs un nepildīja dienesta pienākumus.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes (RRP) Preses un sabiedrisko attiecību sektora vecākais speciālists Edgars Dudko aģentūru LETA informēja, ka ap plkst.20 Brīvības laukumā 1984.gadā dzimis pašvaldības policijas darbinieks, esot privātās drēbēs un nepildot darba pienākumus, pamanīja, ka trīs vīrieši kārto savas dabiskās vajadzības. Varas pārstāvis piegāja pie vīriešiem, aizrādīja latviski un, saprotot, ka tie ir ārzemnieki, arī angliski. Pēc tam viņš saņēmis sitienu pa galvu no viena ārzemnieka, bet pārējie divi viņu fiziski ietekmējuši.

Visus likumpārkāpējus aizturēja pašvaldības policijas darbinieki un nogādāja policijas iecirknī.
Aizturētajiem noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli, kā arī sākts kriminālprocess par nepakļaušanos varas pārstāvim.

Šveices līdzjutēji bijuši alkohola reibumā, diviem no tiem organismā konstatētas 2,5 promiles alkohola, vienam - 0,5 promiles alkohola.

Šveices pilsoņi - viens 1983.gadā un divi 1984.gadā dzimuši vīrieši - ievietoti īslaicīgās aizturēšanas iecirknī.

Kā sacīja Dudko, vēl četri Šveices pilsoņi vakar administratīvi sodīti par atrašanos alkohola reibumā publiskā vietā cilvēka cieņu aizskarošā stāvoklī.

Kā ziņots, Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra Eiropas zonas otrās grupas spēlē Latvijas futbola izlase trešdien savā laukumā dramatiskā cīņā nospēlēja neizšķirti 2:2 (0:1) ar Šveices valstsvienību.

Pievieno komentāru

Sports