Freimanis izvelk "Liepājas/Triobet" uzvaru pār "Baronu Kvartālu"

"Liepāja/Triobet", pateicoties Roberta Freimaņa diviem punktiem pēdējās sekundēs, sestdien, 22. februārī, viesos "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas pirmajā divīzijā ar 71:69 pieveica "Baronu kvartālu".

Dāvis Zonne guva deviņus punktus pirmajā puslaikā, kamēr liepājnieku rezultatīvākais bija komandas kapteinis Artis Ate ar 13 punktiem, un "Liepāja/Triobet" pēc 20 minūtēm bija vadībā ar 40:34. Trešajā ceturksnī Ilmārs Bergmanis iemeta septiņus punktus, Apsītis piecus un "baroni" panāca izlīdzinājumu (52:52).

Pēdējās ceturtdaļas ievadā, nesen atgriezies "Baronā", Dušelis izvirzīja vadībā rīdziniekus, kuri, esot uz viļņa, piecās minūtēs panāca jau plus 12 (67:55). Sekoja 12 liepājnieku punkti pēc kārtas, un pusotru minūti pirms beigām tablo atkal vēstīja neizšķirtu - 67:67. Pēc minūts pārtraukuma Pīdžejs Hils turpināja iesākto, atjaunojot viesu vadību. Astoņas sekundes pirms beigām Salvis Mētra iemeta divus soda metienus un pie 69:69 Liepāja pieprasīja pārtraukumu. Atlikušo laiku Liepāja izmantoja gandrīz pilnībā un divas sekundes pirms beigām Roberts Freimanis atnesa uzvaru viesiem - 71:69.

"Liepājas/Triobet" 17. uzvarā rezultatīvākie bija trīs spēlētāji uzreiz - pa 16 punktiem guva Artis Ate, Arnolds Helmanis un Pīdžejs Hils, otrajam arī septiņas bumbas, trešajam - astoņas. Uzvaras metiena autors Freianis iemeta sešus punktus un izcīnīja sešas bumbas. "Baroniem", kam tas bija 14. zaudējums 28 mačos, pa 12 punktiem sameta Kārlis Apsītis un Salvis Mētra, bet 11 punkti Ilmāram Bergmanim.

Pievieno komentāru

Sports