FOTO: "Vikinga kauss 2017" pulcē rekordlielu dalībnieku skaitu

Grobiņas centrā pilsētas svētku laikā tika aizvadītas spēka, izturības un ātruma sacensības “Vikinga kauss 2017”, kurās kopumā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits (53 atlēti) no visas Latvijas gan vīriešu, gan komandu klasē. 

Šāds sporta pasākums Grobiņā norisinājās jau ceturto reizi. Pirms gada pirmo reizi sacensības norisinājās komandu ieskaitē un ņemot vērā lielo atsaucību, tās tika organizētas arī šogad, kas kopumā pulcēja deviņas komandas jeb 36 sportistus, vēstīts Grobiņas Sporta centra mājaslapā.

Kopumā visiem dalībniekiem sevi bija jāpierāda trijos uzdevumos jeb WOD (workout of the day) gan sporta klasē vīriešiem, gan komandu ieskaitē. Kā ierasts šāda veida sacensībās, dalībniekiem bija jātiek galā ar dažādiem uzdevumiem, izmantojot gan personīgo svaru, gan svaru bumbas, riepas un citus priekšmetus. Par visspēcīgāko un izturīgāko sporta klasē vīriešiem kļuva Rīgas atlēts Jānis Zomerovskis, kurš uzvaru izrāva tikai izšķirošajā trešajā uzdevumā, lai gan pirmo trīs vietu ieguvējiem sacensību noslēgumā bija vienāda punktu summa. Pateicoties nolikuma punktam 2. vietā ierindojās Armands Zvirbulis, bet 3. pozīcijā Liepājas pārstāvis Mareks Pērkons.

Līdzīgi kā sporta klasē vīriešiem, arī komandu klasē labākie izrādījās rīdzinieki „CF Sport Factory” (Gundega Stepanova, Kristīne Lipiņa, Gundars Lipiņš, Rolands Kravcovs), kuri aiz sevis 2. un 3. vietā atstāja, attiecīgi, „Power House” un CF „Ogre” sportistus.

“Vikinga kauss 2017” ātrākie dalībnieki saņēma balvas un kausus, kuras bija sarūpējuši vietējās pilsētās namatēvi. Organizēšanas darbus šajā pasākumā, līdzīgi kā iepriekšējos gados, uzņēmās Grobiņas Sporta centrs sadarbībā ar Reini Garkalnu un sporta klubu “CF Liepāja” pārstāvjiem.

“Vikinga kauss 2017” sacensību rezultāti (27.maijs):
Sporta klase vīriešiem

1.vieta            Jānis Zomerovskis (11 punkti)
2.vieta            Armands Zvirbulis (11 punkti)
3.vieta             Mareks Pērkons (11 punkti)
4.vieta             Jānis Jurgelevičs (13 punkti)
5.vieta             Aivis Ašmanis (15 punkti)
6.vieta             Artis Vecumnieks (16 punkti)
7.vieta             Artis Mierklans (20 punkti)
8.vieta             Deniels Miltiņš (20 punkti)

Komandu klase
1.vieta             Sport Factory (6 punkti)
2.vieta             Power House (7 punkti)
3.vieta             CF Ogre (10 punkti)
4.vieta             Crossfit Jugla Force (13 punkti)
5.vieta             CF OZO (14 punkti)
6.vieta             Power House (20 punkti)
7.vieta             CF Liepāja (20 punkti)
8.vieta             Karaliskie Vilki (21 punkti).

Pievieno komentāru

Sports